مدير كل ورزش و جوانان فارس : ۴۵ پروژه ورزشي در دهه فجر به بهره برداري مي رسد
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدير كل ورزش و جوانان فارس : ۴۵ پروژه ورزشي در دهه فجر به بهره برداري مي رسد

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به افتتاح ٤٥ پروژه ورزشی در ایام دهه فجر، خاطرنشان کرد: اجرای ٧٠٠ برنامه ورزشی نیز در سراسر فارس در دستور کار قرار گرفته است . به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدرعلی کامیاب بعد […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به افتتاح ٤٥ پروژه ورزشی در ایام دهه فجر، خاطرنشان کرد: اجرای ٧٠٠ برنامه ورزشی نیز در سراسر فارس در دستور کار قرار گرفته است .

مدیر کل ورزش و جوانان فارس : 45 پروژه ورزشی در دهه فجر به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدرعلی کامیاب بعد از ظهر یکشنبه ٧ بهمن در شورای ورزش فارس استان فارس، با بیان اینکه کارنامه ورزش فارس در چهل سالگی انقلاب درخشان است افزود: علی‌رغم کاستی‌های زیاد اما امروز حتی در دورترین نقاط فارس حداقل امکانات ورزشی وجود دارد.
وی از برگزاری دو همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی همزمان با آغاز دهه فجر در شهرستان مرودشت و کلانشهر شیراز خبر داد و گفت: پخش زنده این مراسم از شبکه پنج فارس و سه سیمای ملی انجام خواهد شد .
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین از بهره‌برداری چند خانه جوان در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: شش خانه جوان در دست احداث است که نهایتا تا پایان امسال همه آنها تکمیل می‌شود و ٤٥ خانه ورزش روستایی در روستاهای کم جمعیت امسال به بهره‌برداری می‌رسد .
کامیاب ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی متنوعی در دستور کار قرار گرفته و وزارت ورزش نیز اعتبارات خاصی را برای آن پیش‌بینی کرده است.
وی برگزاری اینگونه جشنواره ها را به دلیل ماهیت خاص شان عاملی برای ایجاد شادی ونشاط در جامعه دانست.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین از میزبانی این استان در برگزاری دو رویداد ملی اسکی قهرمانی و اسکی نخبگان برتر در رده سنی ١٠ تا ١٤ سال خبر داد و خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها از روز هشتم بهمن در پیست بین المللی اسکی پولادکف شهرستان سپیدان برگزار می‌‌شود.
کامیاب با یادآوری اینکه فارس می‌توان میزبان رقابت‌های ورزشی در سطح بین المللی باشد، گفت: امروز در ایجاد فضاهای ورزشی تلاش کرده‌ایم که عدالت در توزیع امکانات را رعایت کنیم.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
پنج هکتار از اراضی حاشیه منطقه حفاظت شده بهرام گور پاکسازی شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب