ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در مناطق محروم فارس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در مناطق محروم فارس

[ad_1] معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات رایگان دندانپزشکی به ساکنان مناطق محروم فارس ارائه می شود. به گزارش ایسنا منطقه فارس، کرامت‌الله افراشی دوشنبه ۸ بهمن در جمع خبرنگاران افزود: با راه‌اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی، به ساکنان مناطق کمتربرخوردار سه شهرستان استان فارس، […]

[ad_1]

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات رایگان دندانپزشکی به ساکنان مناطق محروم فارس ارائه می شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، کرامت‌الله افراشی دوشنبه ۸ بهمن در جمع خبرنگاران افزود: با راه‌اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی، به ساکنان مناطق کمتربرخوردار سه شهرستان استان فارس، خدمات رایگان ارائه می‌شود.

وی این اقدام را در راستای تلاش برای توزیع عادلانه خدمات و با در نظر گرفتن شاخص محرومیت دانست و گفت: در ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، کلینیک سیار دندانپزشکی علوم پزشکی شیراز، در شهرستان‌های کوار، سروستان و داراب مستقر خواهد شد.

افراشی خاطرنشان کرد: در همین ایام، با استقرار کلینیک سیار، خدمات رایگان دندانپزشکی به ساکنان مناطق حاشیه شهر شیراز نیز ارائه می‌شود.

معاون اجتماعی دانشگاه مدت زمان استقرار این کلینیک سیار را در هر شهرستان به مدت سه روز و ارائه خدمات رایگان را شامل کشیدن دندان، جرم گیری، ترمیم و آموزش بهداشت دهان و دندان عنوان کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
یک کارشناس حوزه مدیریت منابع آب:توسعه شهر در ارتفاعات عامل سیلاب شیراز بود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب