می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم

[ad_1] استاندار فارس گفت: با توجه به ظرفیت های فراوان ورزشی که در این استان وجود دارد، می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز؛ عنایت الله رحیمی، در نشست شورای عالی ورزش استان فارس گفت: بر این باوریم که هر هفته فارس میزبان یک […]

[ad_1]

استاندار فارس گفت: با توجه به ظرفیت های فراوان ورزشی که در این استان وجود دارد، می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم.
می کوشیم یک تیم فوتبال در لیگ برتر داشته باشیم

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز؛ عنایت الله رحیمی، در نشست شورای عالی ورزش استان فارس گفت: بر این باوریم که هر هفته فارس میزبان یک رویداد فرهنگی ورزشی و هنری باشد تا از این طریق اقتصاد این استان متحول شود.

وی، با بیان اینکه برای گسترش اقتصاد ورزشی نیاز به توسعه و بهسازی فضاهای ورزشی داریم، اظهار داشت: در این زمینه در فارس فعالیت های خوبی انجام شده است اما کافی نیست چرا که باید به مردم و به ویژه جوانان خدمات بیشتری در ورزش ارایه دهیم.

رحیمی، اضافه کرد: امروزه دیپلماسی ورزشی نیز در بسیاری از کشورها دنبال می شود زیرا این امر موجب قرابت و نزدیکی فرهنگی میان ملت ها خواهد شد.

استاندار فارس ادامه داد: پس از انقلاب و به ویژه در دولت دوازدهم تلاش های خوبی در زمینه ورزش همگانی صورت گرفته اما باید به ورزش حرفه ای و قهرمانی هم بیشتر بپردازیم چرا که توانمندی های کشورمان در میدان های بین المللی بیشتر نمایان خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: تکمیل ورزشگاه پارس و سالن ۶ هزار نفره شیراز به عنوان طرح های شاخص ورزشی این استان باید از سوی وزارت ورزش و جوانان دنبال شود.

** نوید افتتاح ۴۵ طرح ورزشی و ۶ خانه جوان در فارس

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس هم در این نشست گفت: در دهه فجر امسال، ۴۵ طرح ورزشی و ۶ خانه جوان در این استان افتتاح می شود.

این مطلب را هم ببینید
شیراز کاندید‌ای میزبانی جام جهانی کبدی

حیدر علی کامیاب کلانتری افزود: همچنین به مناسبت این دهه مبارک، ۷۰۰ برنامه متنوع ورزشی در شهرهای مختلف فارس اجرا خواهد شد.

او بیان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی اما امروز در دور افتاده ترین نقاط استان فارس، امکانات ورزشی ایجاد شده است.

وی همچنین اظهار داشت: شهر شیراز از سی ام بهمن لغایت سوم اسفند ماه ۹۷ میزبان رقابت های بین المللی کاراته با شرکت ۱۰کشور در بخش زنان و مردان خواهد بود.

 

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب