رئيس اداره ورزش و جوانان جهرم : افزون بر ۴۰ برنامه فرهنگي و ورزشي به مناسبت دهه فجر در جهرم برگزار مي شود
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

رئيس اداره ورزش و جوانان جهرم : افزون بر ۴۰ برنامه فرهنگي و ورزشي به مناسبت دهه فجر در جهرم برگزار مي شود

[ad_1] رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: افزون بر ۴۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان جهرم برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس رحیم خداجو با بیان اینکه چهل برنامه ورزشی به مناسبت چهلمین […]

[ad_1]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: افزون بر ۴۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان جهرم برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم : افزون بر 40 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر در جهرم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس رحیم خداجو با بیان اینکه چهل برنامه ورزشی به مناسبت چهلمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان جهرم برگزار می گردد گفت : با آغاز دهه مبارک فجر چهلم هیاتهای ورزشی در این شهرستان چهل برنامه ورزشی و فرهنگی و رقابتهای مختلف را برگزار می کنند که ورزشکاران زیادی از این بازیها استقبال کرده و حتی مردم عزیز جهرم هم می توانند مسابقات مورد علاقه خود را در رشته های مختلف از نزدیک مشاهده کرده و در ایام فجرانقلاب لحظات شادی را سپری نمایند .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم از گلباران قبور شهدا در ایام الله دهه فجر سخن گفت و با بیان این این مطلب افزود : یک مسابقه دوچرخه سواری هم در این روزها برگزار می گردد که با استقبال زیاد شرکت کنندگان هیجان خاصی را بوجود می آورد .
خداجو اشاره ای به برپایی اردوی تیم ملی نوجوان هندبال کشور در شهرستان جهرم داشت و افزود : این اردوی آمادگی از ششم بهمن ماه در این شهرستان برگزار گردیده و تا دهم ماه جاری ادامه دارد و همچنین محمود متین که اصالتا جهرمی می باشد و بعنوان بنیان گذار هندبال در جهرم شناخته می شود سرمربی تیم ملی را به عهده دارد و تعدادی از بازیکنان جهرم هم عضو تیم ملی هندبال نوجوانان هستند و اداره ورزش و جوانان این شهرستان همکاری خوبی با اعضای مدیریتی ، کادرفنی و ملی پوشان دارد.
رحیم خداجو در ادامه خاطرنشان کرد : روز جمعه ۱۲ بهمن ماه هم یک رقابت حساس بسکتبال در شهرستان جهرم بین تیمهای تربیت بدنی جهرم و صنعت مس کرمان برگزار می گردد که امیدوارم نتیجه این دیدار باعث شادی هواداران جهرمی شود .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم تصریح کرد : روز ۲۱ بهمن ماه خانه اختصاصی بوکس افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد که هزینه های آن از محل اعتبارات حوزه وزارت راه و شهرسازی تامین شده است.
وی در پایان گفت : ورزشکاران جهرمی در روز ۲۲ بهمن همراه با دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی پیروزی انقلاب شرکت خواهند کرد.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
كيخا براي كسب سهميه المپيك توكيو عازم باكو شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب