۹ مدرسه در استان فارس افتتاح می‌شود
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

۹ مدرسه در استان فارس افتتاح می‌شود

[ad_1] مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۹ مدرسه در قالب حدود ۱۳۰ کلاس درس به همراه تعدادی فضای ورزشی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد. – اخبار استانها – علی عسکر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی […]

[ad_1]

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۹ مدرسه در قالب حدود ۱۳۰ کلاس درس به همراه تعدادی فضای ورزشی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

– اخبار استانها –

علی عسکر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه ۱۲ بهمن در روز تعطیل است، همچنین زنگ انقلاب در روز ۱۳ بهمن در تمام مدارس استان فارس به صدا درآمده و در پی آن آغاز دهه‌فجر جشن گرفته می‌شود.

قم|جشنواره "زنگ انقلاب" در استان قم برگزار می‌شود
سمنان| زنگ انقلاب در بیش از ۱۰۰۰ مدرسه استان سمنان طنین‌انداز شد
زنجان| زنگ انقلاب در مدارس استان زنجان نواخته شد

وی بیان کرد: همزمان با دهه مبارک فجر، جشن‌های مختلف البته با رعایت وقت و زمانی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برای ایام ‌فاطمیه در نظر گرفته شده در مدارس فارس برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پروش استان فارس از تشکیل ستادهای فرهنگیان و دانش‌آموزی در قالب کمیته‌های مختلف برای اجرای باشکوه برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب خبرداد و گفت: سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی  را همانند سال گذشته مراسم روز ۲۲ بهمن شیراز اجرا می‌کنیم، همچنین سرودهای چهل نفره نیز به مناسبت چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی در تمام مدارس استان فعال کردیم.

نجفی تصریح کرد: دهه‌فجر امسال خاص است، این روزها با رجز خوانی دشمنان روبرو هستیم و می‌بینیم که چقدر اینها با نیت پلید خود در صدد هستند مردم را از رسیدن انقلاب به چهل سالگی محروم کنند و به همین جهت باید همانند سال‌های گذشته و باشکوه‌تر از آن به مردم ثابت کنیم که به انقلاب خود وفادار بوده و به آرمان‌های آن پایبند هستند.

این مطلب را هم ببینید
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در مناطق محروم فارس

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس افزود: آموزش و پرورش نیز به عنوان یک دستگاه عظیم اجتماعی که ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با آحاد مختلف جامعه دارد می‌تواند در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی موثر باشد.

وی گفت: در آموزش و پرورش هم دستاوردهای خوبی داشتیم و بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌هایی که بعد از انقلاب اجرایی شد برای نخستین بار است.

نجفی تصریح کرد: در مدرسه‌سازی، ساخت فضاهای ورزشی، پوشش تحصیلی و باسواد کردن مردم آمار چشمگیری را بعد از انقلاب داریم و به همین خاطر که امسال را افتخار به گذشته و امید به آینده نامیده‌اند به طوری که باید گذشته را تبیین کرد و امید را در دل مردم برای آینده ایجاد کنیم و آموزش و پرورش نیز به خوبی از عهده این کار بر می‌آید.

انتهای پیام/ ت

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب