ارسال ۲۰۰ اثر به ششمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

ارسال ۲۰۰ اثر به ششمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری

[ad_1] شیراز- معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف از ارسال ۲۰۰ اثر به ششمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری خبر داد. حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی در گفت و گو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر استقبال از ششمین جشنواره عکس اوقاف را خوب ارزیابی کرد و به معرفی هیئت انتخاب جشنواره پرداخت. وی با اعلام […]

[ad_1]

شیراز- معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف از ارسال ۲۰۰ اثر به ششمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی در گفت و گو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر استقبال از ششمین جشنواره عکس اوقاف را خوب ارزیابی کرد و به معرفی هیئت انتخاب جشنواره پرداخت.

وی با اعلام اینکه تبلیغ در حوزه دین و ارزشهای اسلامی که یک رکن اساسی در فرآیند هویت سازی جامعه اسلامی است،  افزود: باید در قالب‌ها و صورت‌های گوناگون ارئه شود تا زیبایی این ارزش‎ها برهمگان نمایان شود؛ در این میان هنر با توجه به زبان ارتباطی خاص چنانچه به درستی مورد توجه قرار بگیرد، می‌تواند بهترین وسیله جهت ترویج اشاعه و ارزش‎های دینی و انسانی باشد. 

معاون فرهنگی اوقاف فارس همچنین عنوان کرد: در همین راستا سازمان اوقاف وامور خیریه ششمین جشنواره «وقف، چشمه همیشه جاری» را به منظور مشارکت هرچه بیشتر هنرمندان در بالابردن سطح آگاهی شهرواندان از پتانسیل و امکانات آثار و برکات وقف و نیازهای آن برگزار می‌نماید، لذا اداره کل اوقاف امور خیریه استان فارس میزبان هنرمندان در حوزه عکاسی خواهد بود، بدینوسیله از تمامی فعالان عرصه هنر دعوت به عمل می‌آید تا با ارسال آثار خود با درون مایه سنت حسنه وقف در این رویداد سراسری فرهنگی و هنری سهیم شوند.

صفری گرایی با اعلام اینکه جشنواره در دو بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای و عکاسی با موبایل برگزار می‌شود، گفت: آخرین مهلت دریافت آثار ۵اسفندماه است.

این درحالی که به گفته معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس هیئت انتخاب آثار این جشنواره را مهدی قنبرپور، سجادآورند، غلامرضا یزدانی، محمد حسین نصر نیا و جواد یزدانی تشکیل می دهند.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، نتایج و برگزاری اختتامیه و نمایشگاه ششمین جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری، فروردین ۹۸ است.

این مطلب را هم ببینید
شیراز، میزبان بزرگترین اعتکاف جوانان کشور

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب