اختصاص اعتبار به کشاورزان خسارت دیده سپیدان
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

اختصاص اعتبار به کشاورزان خسارت دیده سپیدان

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرماندار سپیدان از اختصاص اعتبار ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی تسهیلات برای استمهال وام کشاورزی به این شهرستان خبر داد و گفت: این شهرستان بیشترین سهم از اعتبارات استمهال وام کشاوران خسارت دیده فارس را به خود اختصاص داده است.جوادی افزود: کشاورزانی […]

اختصاص اعتبار برای استمهال وام کشاورزان خسارت دیده سپیدانبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرماندار سپیدان از اختصاص اعتبار ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی تسهیلات برای استمهال وام کشاورزی به این شهرستان خبر داد و گفت: این شهرستان بیشترین سهم از اعتبارات استمهال وام کشاوران خسارت دیده فارس را به خود اختصاص داده است.
جوادی افزود: کشاورزانی که در محدوده زمانی یکم مهر ۹۶ تا بیست و نهم اسفند ۹۷ خسارت دیده‌اند شامل این مصوبه می‌شوند.
وی ادامه داد: در توزیع این اعتبار اولویت با تسهیلات تا سقف ۸ میلیون تومان است، بعد از آن تسهیلات ۸ تا ۱۲ میلیون تومانی و پس از آن تسهیلات ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان مشمول این مصوبه می‌شوند.
فرماندار سپیدان تصریح کرد براساس این طرح بانک‌های عامل موظف اند ضمن بخشودگی سود، کارمزد و جرایم وام‌های سر رسید شده خسارت دیدگان بخش کشاورزی اصل وام آن‌ها، اصل تسهیلات دریافتی آنان را به مدت سه سال امهال کنند.
جوادی گفت: مشمولین این مصوبه برای بهره‌مندی از این حمایت باید به مدیریت جهاد کشاورزی و مراکز پنجگانه جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه کنند.

این مطلب را هم ببینید
قلب درحاشیه
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب