گنج یابی که قبل از یافتن گنج، خودش کشف شد
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

گنج یابی که قبل از یافتن گنج، خودش کشف شد

فرمانده انتظامی خرم بید از کشف یک گنج یاب در بازرسی از یک دستگاه کامیون به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ حمید جوکار فرمانده انتظامی خرم بید اظهار کرد: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی این شهرستان، هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به […]

فرمانده انتظامی خرم بید از کشف یک گنج یاب در بازرسی از یک دستگاه کامیون به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ حمید جوکار فرمانده انتظامی خرم بید اظهار کرد: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی این شهرستان، هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو، موفق به کشف یک دستگاه گنج یاب که دارای ۳ صفحه یابنده بود و به طرز ماهرانه‌ای در کارتن تلویزیون جاسازی شده بود شدند.

وی افزود: قاچاقچیان با استفاده از شگرد حمل کالای قاچاق با بسته‌های پستی در قالب تلویزیون قصد گمراهی ماموران را داشتند که با هوشیاری، کالای قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان میراث فرهنگی ارزش این کالای قاچاق را یک میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/چ

کشف کالای قاچاق در خرم بید

این مطلب را هم ببینید
توسعه کتاب خانه پاسارگاد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب