پاسخ رییس بیمارستان نمازی به انتشار یک کلیپ در مورد این مرکز درمانی
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

پاسخ رییس بیمارستان نمازی به انتشار یک کلیپ در مورد این مرکز درمانی

[ad_1] رییس مرکز آموزشی درمانی نمازی با اشاره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر عدم خدمت رسانی به یک بیمار از سوی این مرکز درمانی، توضیحاتی را رسانه‌ای کرد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، دکتر احمد حسین‌زاده گفت: بیمارستان نمازي به عنوان بزرگترين مركز ارایه دهنده […]

[ad_1]

رییس مرکز آموزشی درمانی نمازی با اشاره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر عدم خدمت رسانی به یک بیمار از سوی این مرکز درمانی، توضیحاتی را رسانه‌ای کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، دکتر احمد حسین‌زاده گفت: بیمارستان نمازي به عنوان بزرگترين مركز ارایه دهنده خدمات درمانی در جنوب كشور، سالانه به حدود ۶۰  تا ۷۰ هزار بيمار بستري خدمات ارائه می دهد.

وی ادامه داد: واحد مددكاري بيمارستان نمازی ماهانه به صورت متوسط حدود پانصد بيمار بي بضاعت را شناسايي کرده و تحت پوشش سازمان‌هاي حمايتي قرار مي‌دهد و بر اساس برآورد انجام شده، به طور متوسط هر ماه حدود ۱۵۰ ميليون تومان نیز از سوی بيمارستان، به افراد شناسایی شده تخفیف داده می‌شود.

او با اشاره به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی و سوءاستفاده از آن توسط رسانه‌های مخالف نظام، گفت: در کلیپ منتشر شده بیماری به نام مرتضی مردانی، مدعی است که به دلیل نداشتن تمکن مالی رها شده است.

حسین‌زاده توضیح داد: این بیمار مبتلا به یک بیماری به نام «برگر» یا التهاب عروق است که تاکنون ۲۱ بار به بیمارستان نمازی شیراز مراجعه کرده و بستری شده و تمام موارد نیز تحت پوشش خدمات مددکاری قرار داشته و به شکل رایگان تمام خدمات به وی داده شده است.

او اضافه کرد: این بیمار در تاریخ پنجم بهمن ماه امسال با توجه به پيگيري هاي مددكاري اين مركز و به صلاحديد پزشك معالج و به صورت رايگان، توسط مدير بيمارستان مرخص شد.

رییس بیمارستان نمازی شیراز انتشار این کلیپ در فضای مجازی مبنی بر بیرون کردن بیمار از بیمارستان را ناصحیح خواند و افزود: بیمار در مراجعه بعدی اعلام کرد که افرادی ناشناس در شرایط نامساعد این قطعه ویدئویی را از او تهیه کرده‌اند .

رییس مرکز آموزشی درمانی نمازی با اشاره به ادعاي ذکر شده در مورد اینکه این بیمار از خانواده شهدا و عضو بنياد شهید و جانبازان بوده است، گفت: طي استعلام از بنياد شهید، اين بيمار هيچ نسبتي با خانواده شهدا ندارد .

حسین‌زاده اضافه کرد: انتشار قطعه‌هاي فيلم ساختگي با محتواي خارج کردن بيمار از بيمارستان نمازي، موضوعي غيرآگاهانه و غيرحرفه‌اي بوده و ناشي از نا آگاهي انتشاردهندگان نسبت به اهداف و نگاه والاي جامعه درماني خدمتگزار در كشور است.

او تصریح کرد: درمانگران كشور نه تنها تمام همت و انديشه خود را براي بهبود آلام مردم به كار بسته اند، بلكه در موارد و موضوعات متعدد، خدماتي فراتر از درمان در حمايت از اقشار آسيب پذير ارائه می‌شود، با علم به اين موضوع كه مردم و دريافت كنندگان خدمت، قدردان خدمات شبانه روزي كاركنان حيطه درمان هستند، اقدامات افرادي نا آشنا به حجم گسترده خدمات، احتمالا” با اهداف خاصي سعی در نااميد کردن بيماران و نيازمندان دارند که اميد است اصلاح شوند .

رییس بیمارستان نمازی شیراز اعلام کرد: با بررسی های انجام شده، این فیلمبرداری در محوطه بیمارستان نمازی در حین قدم زدن در محیط باز از بیمار گرفته شده و انتشار پیدا کرده است .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
همه دانستی‌های لازم در مورد کم‌کاری تیروئید

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب