وزیر اطلاعات:
همگرایی خوبی بین مسئولان فارس وجود دارد
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

وزیر اطلاعات: همگرایی خوبی بین مسئولان فارس وجود دارد

[ad_1] وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهد همگرایی خوبی در استان فارس هستیم، در گذشته چنین همراهی و همکاری را شاهد نبوده‌ایم. به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر دوشنبه ۹ بهمن در دیدار نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه فارس در گذشته چوب اختلاف […]

[ad_1]


وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهد همگرایی خوبی در استان فارس هستیم، در گذشته چنین همراهی و همکاری را شاهد نبوده‌ایم.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر دوشنبه ۹ بهمن در دیدار نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه فارس در گذشته چوب اختلاف را خورده است، گفت: امیدوارم با همدلی و همراهی همه مسئولان شاهد رفع مشکلات مردم در این خطه از کشور باشیم.

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز نیز با ابراز ارادت قلبی نسبت به وزیر اطلاعات که از سلاله حضرت صدیقه طاهره(س) است، گفت: اینجانب برای جناب دکتر علویشان و جایگاه ویژه ای قائلم.

حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام همچنین با اشاره به برخی مشکلات استان فارس، افزود: استان فارس برای مشارکت و بهره برداری از بخش خصوصی امکانات زیادی دارد و امیدواریم با حمایت دولت از این بخش مشکلات استان به ویژه در زمینه بیکاری جوانان بر طرف شود.

انتهای پیام[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
ام‌الاسرا به روایت یک آزاده جهرمی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب