جذب بیش از ۱۲۰ پزشک متخصص در مناطق مختلف فارس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

جذب بیش از ۱۲۰ پزشک متخصص در مناطق مختلف فارس

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز گفت: ۱۲۸ پزشک متخصص برای حضور در مناطق محروم استان فارس جذب شدند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، کشاورزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز با اشاره به جذب ۱۲۸ پزشک متخصص برای حضور در مناطق محروم استان فارس، […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز گفت: ۱۲۸ پزشک متخصص برای حضور در مناطق محروم استان فارس جذب شدند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، کشاورزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز با اشاره به جذب ۱۲۸ پزشک متخصص برای حضور در مناطق محروم استان فارس، اظهار کرد: این پزشکان در ۱۳ رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، چشم، قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، طب اورژانس، مغز و اعصاب، عفونی، اعصاب و روان و آسیب‌شناسی کار خود را آغاز کرده اند و ۱۲ سال تعهد خدمت دارند.

وی تصریح کرد: از سال ۹۳ تاکنون طرح سهمیه پزشکان مناطق محروم در استان فارس اجرا شده و امسال نخستین گروه پزشکی برای خدمات‌رسانی در مناطق محروم تقسیم‌بندی شدند.

کشاورزی، این اقدام را گام موثری برای رفع مشکل کمبود پزشک در این مناطق دانست و بیان کرد: بیشترین آمار توزیع متخصصان در میان استان‌های کشور به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اختصاص داده شده است که امیدواریم با آغاز به کار در شهرستان‌های استان، شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم باشیم.

انتهای پیام/چ

جذب پزشکان متخصص در مناطق مختلف فارس 

این مطلب را هم ببینید
ساخت ۵۰۷ سایت جدید اپراتور ایرانسل سال آینده در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب