اجرای ۸۰ هزار ویژه برنامه دهه مبارک فجر در استان فارس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

اجرای ۸۰ هزار ویژه برنامه دهه مبارک فجر در استان فارس

[ad_1] شیراز _ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: به مناسبت ایام دهه مبارک فجر ۸۰ هزار ویژه برنامه در استان فارس اجرایی می شود. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد رضاییپیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری ۸۰ هزار ویژه برنامه در […]

[ad_1]

شیراز _ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: به مناسبت ایام دهه مبارک فجر ۸۰ هزار ویژه برنامه در استان فارس اجرایی می شود.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد رضاییپیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری ۸۰ هزار ویژه برنامه در ایام الله دهه فجر بر ۵ محور، افزود: برنامه های اصلی بر ۱۴ موضوع اصلی از جمله همایش ها، نشست ها، میزگردها، برنامه های فرهنگی و هنری، جشنواره ها و … برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه ها بابد متفاوت تر ، باشکوه تر و مردمی تر برگزار شود ،افزود :سیاست اصلی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان فارس بر پنج محور بیان دستاوردها، ایجاد امید و نشاط، مردمی برگزار شدن برنامه‌ها، ایجاد وحدت و انسجام و توجه به ارزش‌های دینی پایه‌ریزی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس مهمترین محور های برنامه های دهه مبارک فجر را برگزاری همایش‌ها، مباحث فرهنگی و هنری، جشنواره‌ها، پرده‌خوانی، رونمایی از تازه‌ترین رویدادهای ادبی، نمایشگاه‌ها، برگزاری مسابقات، نقش رسانه‌ها، نقش زنان در پیروزی انقلاب، جنگ و بحران ها، مساجد، کودکان، تشکل‌های غیر دولتی و فعالیت‌های شکلی عنوان کرد.

حجت الاسلام رضایی ادامه داد : افتتاحیه طرح‌های اقتصادی، ورود به فضای مجازی و جوانان از دیگر محورهای مهم اجرای برنامه‌های دهه فجر است.

وی با اشاره به اینکه مراسم نمادین سالروز ورود امام در ١٢ بهمن در حرم احمد بن‌موسی (ع) با سخنرانی رئیس حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد از برگزاری گروه سرود هزار و ٦٠٠ نفره در این مراسم خبر داد.

این مطلب را هم ببینید
تصادف خونین در محور کازرون/۶ نفر کشته شدند

وی مرکزیت برنامه‌ریزی‌های امسال دهه فجر را مساجد معرفی و عنوان کرد: مساجد ما باید در مقاطعی که نیاز است مراکز برگزاری جشن‌های اسلامی باشند.

حجت الاسلام رضایی تصریح کرد : اگر در مقطع فعلی کسی کاری کند که موجب کدورت و و ناراحتی در دل مردم شود قطع به یقین از روی نادانی یا دشمنی است.

وی ادامه داد:مملکتی که منابع و امکانات زیادی دارد به مدیریت بیشتر برای آسایش و رفاه مردم نیاز دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با تاکید بر اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب نیاز به وحدت و همدلی بیشتر از گذشته داریم، افزود: وجود دشمن در خارج برایمان کافی است و از درون نیازی به دشمنی با هم نداریم.

رضایی با تاکید بر اینکه ضرورت پیشرفت جامعه وحدت و انسجام است، یادآور شد که چهل سالگی انقلاب نماد وحدت و همدلی و برداشته شدن انحصار طلبی‌ها باشد.

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب