کشف کالای میلیاردی از اتوبوس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

کشف کالای میلیاردی از اتوبوس

فرمانده انتظامی شیراز از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های اصلی، […]

فرمانده انتظامی شیراز از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های اصلی، به یک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق مظنون و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، یک هزار و ۵۵۶ ثوب پوشاک، ۱۰ عدد باند خودرو و ۲۰ عدد گوشی تلفن همراه قاچاق و فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش کالا‌های مکشوفه برابر نظر کارشناسان، ۳ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک قاچاقچی دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ القاصی مهر از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با مرکز ۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

انتهای پیام/چ

توقیف کالای قاچاق در شیراز

این مطلب را هم ببینید
دوری از اقتصاد دولتی باعث تحقق اقتصاد مقاومتی می شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب