اجرای ۸۰ هزار برنامه در دهه مبارک فجر در فارس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

اجرای ۸۰ هزار برنامه در دهه مبارک فجر در فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رییس شورای هماهنگی تبلیغات فارس گفت: این برنامه ها در قالب۱۴ عنوان با محور بیان دستاوردها، ایجاد امید و نشاط، مردمی برگزار شدن برنامه‌ها، ایجاد وحدت و انسجام و توجه به ارزش‌های دینی پایه‌ریزی شده است. حجت الاسلام رضایی گفت: این برنامه ها […]

اجرای ۸۰ هزار برنامه همزمان با دهه فجر در فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رییس شورای هماهنگی تبلیغات فارس گفت: این برنامه ها در قالب۱۴ عنوان با محور بیان دستاوردها، ایجاد امید و نشاط، مردمی برگزار شدن برنامه‌ها، ایجاد وحدت و انسجام و توجه به ارزش‌های دینی پایه‌ریزی شده است.

حجت الاسلام رضایی گفت: این برنامه ها شامل همایش‌ها، مباحث فرهنگی و هنری، جشنواره‌ها، پرده‌خوانی، رونمایی از تازه‌ترین رویدادهای ادبی، نمایشگاه‌ها، برگزاری مسابقات، نقش رسانه‌ها، نقش زنان در پیروزی انقلاب، جنگ و بحران ها، مساجد، کودکان، تشکل‌های غیر دولتی و فعالیت‌های شکلی است.

وی ادامه داد : افتتاحیه طرح‌های اقتصادی از دیگر محورهای برنامه‌های دهه فجر است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات فارس با بیان اینکه مراسم نمادین سالروز ورود امام در ١٢ بهمن در حرم احمد بن‌موسی (ع) با سخنرانی رییس حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد، افزود: در این روز سرود هزار و ۶۰۰ نفره در حرم مطهر برگزار می‌شود.

این مطلب را هم ببینید
۱۸۷ شهرستان در وضعیت قرمز کرونا/ کاهش رعایت پروتکلهای بهداشتی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب