یادواره شهید مرتضی جاویدی در شیراز
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

یادواره شهید مرتضی جاویدی در شیراز

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم گفت: درخشش شهید جاویدی تا جایی که در آن زمان خطیب جمعه تهران این رشادت و دلیر مردی را از طریق تریبون نماز جمعه به تمام مردم دنیا ابلاغ کرد.سردار اسدی افزود: تمام فرماندهان دفاع مقدس […]

یادواره شهید مرتضی جاویدی در شیرازبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم گفت: درخشش شهید جاویدی تا جایی که در آن زمان خطیب جمعه تهران این رشادت و دلیر مردی را از طریق تریبون نماز جمعه به تمام مردم دنیا ابلاغ کرد.
سردار اسدی افزود: تمام فرماندهان دفاع مقدس به دلیل اخلاق خوب و رفتار شایسته علاقه خاصی به شهید مرتضی جاویدی داشتند.
سردار اسدی اضافه کرد: جوان‌ها باید از شخصیت این شهید بزرگوار الگو برداری کنند تا انشاالله بتوانیم جامعه‌ای با جوانان انقلابی و دلسوز نظام اسلامی داشته باشیم.
این فرمانده هشت سال دفاع مقدس گفت: شهید جاویدی پس از عملیات والفجر ۲ به دیدار امام خمینی (ره) رفت و ایشان او را با بوسیدن پیشانیش مورد لطف و مهر قرار دادند و این شهید تنها رزمنده‌ای بود که بوسه امام راحل بر پیشانی اش نشست.
در این مراسم از اپلیکیشن، سایت اینترنتی، انیمیشن و کتاب آقا مرتضی در قالب مجموعه رسانه‌ای اشلو که توسط جمعی از فعالان فضای مجازی استان گردآوری شده است، رونمایی شد.
شهید مرتضی جاویدی در تاریخ ۷ بهمن ماه سال ۶۵ در حین عملیات کربلای پنج در خاک شلمچه نامش برای همیشه در تاریخ دفاع مقدس جادوانه شد.

کد ویدیو

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان نشست مشترک زنان کشورهای مسلمان باشد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب