وزیر اطلاعات به زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) رفت
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

وزیر اطلاعات به زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) رفت

[ad_1] شیراز – وزیر اطلاعات به زیارت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) رفت. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی پیش از ظهر سه شنبه در دومین روز از سفر خود به استان فارس به زیارت بارگاه ملکوتی حضرت احمدابن موسی الکاظم(ع) رشد. علوی با حضور در […]

[ad_1]

شیراز – وزیر اطلاعات به زیارت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) رفت.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی پیش از ظهر سه شنبه در دومین روز از سفر خود به استان فارس به زیارت بارگاه ملکوتی حضرت احمدابن موسی الکاظم(ع) رشد.

علوی با حضور در این بارگاه نورانی، تداوم عزت و سربلندی ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسالت کرد . 

وزیر اطلاعات همچنین در حالی که از سوی تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) و دیگر مسئولان استانی همراهی می شد، به زیارت حرم مطهر حضرت میر محمد بن موسی الکاظم برادر شاهچراغ (ع) در این آستان مقدس رفت . 

علوی همچنین بر سر مزار آیت الله سید عبدالحسین دستغیب سومین شهید محراب مدفون در این آستان مقدس حضور یافت و با قرائت فاتحه برای نماینده امام (ره) دراستان فارس و امام جمعه پیشین شیراز ، علو درجات را از خداوند متعال مسالت کرد . 

آیت الله دستغیب از اسوه های علم و عمل بود که در ۲۰ آذر ۱۳۶۰به شهادت رسید، مبارزی انقلابی و مربی بزرگ که نقش اثرگذاری در پیشبرد اهداف و آرمان های نظام اسلامی داشت و به همین دلیل هدف کینه دشمنان این مرز و بوم قرار گرفت . 

وزیر اطلاعات در ادامه با آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) دیدار کرد . 

تولیت این آستان مقدس در این دیدار با اشاره به برخورداری ایران اسلامی از جمله شهر شیراز سومین حرم اهل بیت از امنیت مطلوب گفت: امنیت شهر گنبدهای فیروزه ای مرهون و مدیون هوشیاری و اشراف کامل سربازان گمنام امام زمان (عج) است . 

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
افتتاح پروژه های جدید ورزشی در استان فارس ادامه خواهد داشت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب