مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس:
بارش‌ها تا امشب در فارس ادامه دارد/طغیان رودخانه خشک شیراز
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس: بارش‌ها تا امشب در فارس ادامه دارد/طغیان رودخانه خشک شیراز

[ad_1] مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با بیان اینکه سامانه بارشی فعال در سراسر استان تا پایان روز سه‌شنبه ۹ بهمن ماه در نواحی مرکزی، شمال غربی و جنوب غربی مستقر خواهد بود، گفت: تاکنون گزارشی از سیلاب و تخریب ناشی از آن گزارش نشده است . رحیم آزادی در گفت‌وگو منطقه فارس بیان کرد: […]

[ad_1]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با بیان اینکه سامانه بارشی فعال در سراسر استان تا پایان روز سه‌شنبه ۹ بهمن ماه در نواحی مرکزی، شمال غربی و جنوب غربی مستقر خواهد بود، گفت: تاکنون گزارشی از سیلاب و تخریب ناشی از آن گزارش نشده است .

رحیم آزادی در گفت‌وگو منطقه فارس بیان کرد: تا پایان استقرار این سامانه بارشی امکان بارش برف در جاده‌هاي كوهستاني و برف‌گير و همچنین اختلال در عبور و مرور وسايل نقليه وجود دارد .

وی با بیان اینکه در سامانه بارشی فعلی شاهد طغیان رودخانه خشک شیراز هستیم، گفت: اردکان و نورآباد بیشترین میزان بارش‌های ناشی از این سامانه را در فارس به خود اختصاص داده‌اند .

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس به كشاورزان و باغداران توصيه كرد كه براي كاهش خسارت‌هاي احتمالي تمهيدات لازم را اتخاذ و همچنين عشاير از چرای دام در مناطق مرتفع و اطراق در حاشيه رودخانه‌ها خودداري كنند .

وی یادآور شد: از بعدازظهر سه‌شنبه ۹ بهمن شاهد كاهش دماي محسوس و مه گرفتگي خواهيم بود .

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
نگاه ویژه به استعدادها و ظرفیت های بانوان ضروری است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب