مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف فارس اعلام کرد:
دومین اردوی عکاسی آشنایی با وقف ویژه عکاسان شیرازی
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف فارس اعلام کرد: دومین اردوی عکاسی آشنایی با وقف ویژه عکاسان شیرازی

[ad_1] مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اعلام کرد: دومین اردوی عکاسی آشنایی با وقف ویژه هنرمندان عکاس شیرازی با موضوع جایگاه وقف در تاریخ و ادیان جمعه ۱۲ بهمن برگزار مي‌شود . به گزارش ایسنا منطقه فارس، جواد یزدانی سه‌شنبه ۹ بهمن در جمع خبرنگاران بیان کرد: این برنامه به […]

[ad_1]

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اعلام کرد: دومین اردوی عکاسی آشنایی با وقف ویژه هنرمندان عکاس شیرازی با موضوع جایگاه وقف در تاریخ و ادیان جمعه ۱۲ بهمن برگزار مي‌شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، جواد یزدانی سه‌شنبه ۹ بهمن در جمع خبرنگاران بیان کرد: این برنامه به همت کمیته فنی دبیرخانه ششمین دوره جشنواره ملی عکس وقف در شیراز برگزار می‌شود

وی محل تجمع هنرمندان و عکاسان شیرازی را بلوار کریمخان زند اعلام کرد و افزود: این اردو با حضور عباس جاویدیان، راهنمای گردشگری مذهبی فارس برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه بازدید از دارالسلام و موقوفات شیراز از جمله برنامه های این اردو خواهد بود ،‌ عنوان کرد: این اردوها به صورت هفتگی و طی زمان برگزاری جشنواره ادامه خواهد یافت.

یزدانی از همه هنرمندان عکاس شیرازی برای شرکت در این برنامه و آشنایی هر چه بیشتر با سنت حسنه وقف و خدمات ارزنده آن به اجتماع دعوت کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
شهردار نانجینگ چین حادثه سیل شیراز را تسلیت گفت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب