تصادف زنجيره اي در محور "ابوالحيات" 4 زخمي بر جاي گذاشت
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

تصادف زنجيره اي در محور "ابوالحيات" 4 زخمي بر جاي گذاشت

[ad_1] رئيس پليس راه شمالي استان فارس گفت: بر اثر برخورد ۶ دستگاه خودرو در محور “قائميه” به سمت “ابوالحيات”، ۴ نفر مجروح و راهي بيمارستان شدند . به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس فارس سرهنگ عبدالهاشم دهقاني گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف زنجيره اي […]

[ad_1]

رئيس پليس راه شمالي استان فارس گفت: بر اثر برخورد ۶ دستگاه خودرو در محور “قائميه” به سمت “ابوالحيات”، ۴ نفر مجروح و راهي بيمارستان شدند .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس فارس سرهنگ عبدالهاشم دهقاني گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف زنجيره اي در محور “قائميه” به سمت “ابوالحيات”، بلافاصله مأموران به همراه ديگر نيروهاي امدادي به محل حادثه اعزام شدند ..

رئيس پليس راه شمالي استان افزود: در بررسي ها مشخص شد ۳ دستگاه پژو پارس و ۴۰۵، ۲ دستگاه پيكان و يك دستگاه ماكسيما با يكديگر برخورد كرده اند كه در اثر آن، ۴ نفر از سرنشين خودروها مجروح و به بيمارستان منتقل شدند .

دهقاني با اشاره به اينكه كارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را موكول به تحقيقات بعدي اعلام كردند، از رانندگان خواست با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي جان خود و ديگران را به خطر نيندازند .

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
مدارس سپیدان با تاخیر شروع به کار می کند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب