کاهش وقوع جرم تنها بر عهده پلیس نیست
دوشنبه 19 اکتبر 2020 1 ماه قبل

کاهش وقوع جرم تنها بر عهده پلیس نیست

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در دومین روز از هفته گرامیداشت ناجا در دیدار فرمانده و جمعی از معاونان انتظامی و روسای پلیس‌های تخصصی که در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) انجام شد، گفت: اصل نظام اسلامی بر پایه ولایت استوار است و عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران نیز به برکت ولایت به دست آمده. به گزارش ایسنا به […]

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در دومین روز از هفته گرامیداشت ناجا در دیدار فرمانده و جمعی از معاونان انتظامی و روسای پلیس‌های تخصصی که در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) انجام شد، گفت: اصل نظام اسلامی بر پایه ولایت استوار است و عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران نیز به برکت ولایت به دست آمده.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت پلیس فارس، آیت‌الله دژکام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مشکلات انتظامی و امنیتی در جامعه ما به مانند همه کشورهای دیگر وجود دارد، گفت: برای جلوگیری از بروز جرم در جامعه، باید اقداماتی انجام شود تا زمینه وقوع جرم کاهش یابد.

وی با بیان اینکه همه نهادها و دستگاه ها در این خصوص نقش دارند و کاهش زمینه وقوع جرم فقط بر عهده نیروی انتظامی نیست، افزود: نقش مردم نیز در این مسیر در دین ما به عنوان امر به معروف و نهی از منکر تعریف شده است که باید نسبت به وقایع و حوادث پیرامون خود حساس بوده و بی تفاوت نباشند.

آیت الله دژکام افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش یابد، به تبع آن وقوع جرم در جامعه کاهش می یابد که همه متولیان امر باید فضای جامعه را به سمت پیشگیری از وقوع جرم ببرند تا نیروی انتظامی بتواند به مسئولیت و وظایف اصلی خود بپردازد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
تعاونی های دهیاران ساماندهی و قانونمند شوند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب