وزیر اطلاعات ؛ برخورد جدی با اخلالگران سکه و ارز+فیلم
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

وزیر اطلاعات ؛ برخورد جدی با اخلالگران سکه و ارز+فیلم

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، وزیر اطلاعات در سفر به استان فارس و در گفتگوی تلویزیونی  برنامه دستاورد شبکه فارس گفت: باید با اخلالگران سکه و ارز برخورد شود، اما کسی که فعال اقتصادی و مولد است اگر مشکل اقتصادی داشته باشد، باید حمایت شود.علوی از امنیت اقتصادی […]

مبارزه با مخلان اقتصادی از مهم‌ترین وظایف وزارت اطلاعاتبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، وزیر اطلاعات در سفر به استان فارس و در گفتگوی تلویزیونی  برنامه دستاورد شبکه فارس گفت: باید با اخلالگران سکه و ارز برخورد شود، اما کسی که فعال اقتصادی و مولد است اگر مشکل اقتصادی داشته باشد، باید حمایت شود.
علوی از امنیت اقتصادی به عنوان یکی از مهم‌ترین امنیت‌ها نام برد و گفت: سرمایه جایی که احساس امنیت نباشد، نمی‌ماند لذا اگر بخواهیم اقتصاد داشته باشیم باید امنیت داشته باشیم.
وی اظهار کرد: یک فعال اقتصادی که ۵ هزار نیرو دارد، با کسی که در بازار ارز و سکه اخلال ایجاد می‌کند، تفاوت دارد.
علوی گفت: این وزارت خانه سالانه ۲۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی را شناسایی می‌کند و در اختیار سازمان مالیاتی قرار می‌دهد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی افزود: بیش از یک میلیون هکتار از اراضی ملی که مورد تعارض قرار گرفته بود، توسط وزارت اطلاعات شناسایی و به بیت‌المال بازگشت داده شده است.
وزیر اطلاعات از شناسایی قاچاق کالا، سوخت و کالا به عنوان یکی از فعالیت‌های این وزارتخانه یاد کرد و گفت: روزی حدود یک تن و سالانه ۳۶۵ تن مواد مخدر را در استان‌ها کشف و ضبط می‌کنیم.
علوی افزود: مردم را تولید کننده اصلی امنیت در جامعه دانست و گفت: ابزار فرهنگ، هنر و رسانه می‌تواند در راستای ارتقای امنیت نقش بسیار خوبی را ایفا کند.
وزیر اطلاعات در این زمینه تاکنون مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های متعددی با همکاری صدا و سیما تولید کرده ایم که فیلم‌ها و سریال‌های تعبیر وارونه یک رویا، پازل، روباه، سیانور، ماجرای نیم‌روز و … از جمله آن‌ها هستند
علوی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم تا ساختن فیلم‌هایی که در عرصه امنیت تولید می‌شود، هم حافظه تاریخی مردم را به روز کنیم و هم اطلاعات امنیتی جامعه را بالا ببریم تا دشمن نتواند از غفلت جامعه سوءاستفاده کند.
وی با تأکید بر اینکه وزارت اطلاعات سعی می‌کند در همه زمینه‌های اخلاقی، اقتصادی، اجتماعی و روانی امنیت را برقرار کند، گفت: این وزارتخانه کار خود را بر سه پایه اخلاق، شرع و قانون انجام می‌دهد.
وزیراطلاعات که در راستای سفر‌های استانی اعضای هیات دولت و در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی به استان فارس سفر کرده است، امروز هم به در دومین روز سفر به شیراز در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد.
وی در آغاز این سفر با آیت الله لطف الله دژکام نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفتگو کرد.

کد ویدیو

این مطلب را هم ببینید
اعلام زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب