آغاز ثبت‌نام در طرح پائیزه کتاب از ۵ آبان
شنبه 24 اکتبر 2020 1 ماه قبل

آغاز ثبت‌نام در طرح پائیزه کتاب از ۵ آبان

مهدی امیدبخش با اشاره به فرصت ۱۰ روزه کتابفروشی‌های علاقه‌مند برای مشارکت در طرح پائیزه کتاب، گفت: مدیران کتابفروشی‌هایی که تمایل به همراهی در این طرح دارند باید ضمن مراجعه به نشانی اینترنتی  tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. به گزارش ایسنا به نقل از ارشاد فارس، امیدبخش با یادآوری اینکه طرح پائیزه کتاب […]

مهدی امیدبخش با اشاره به فرصت ۱۰ روزه کتابفروشی‌های علاقه‌مند برای مشارکت در طرح پائیزه کتاب، گفت: مدیران کتابفروشی‌هایی که تمایل به همراهی در این طرح دارند باید ضمن مراجعه به نشانی اینترنتی  tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از ارشاد فارس، امیدبخش با یادآوری اینکه طرح پائیزه کتاب از سوی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، طراحی و اجرا شده است، گفت: براساس این طرح، سقف تخفیف برای هر خریدار نسبت به گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: براین اساس هر خریدار می‌تواند در قالب طرح پائیزه کتاب، از تخفیف ۲۰ درصدی پیش‌بینی شده تا سقف ۲۰۰ هزار تومان استفاده و کتاب‌های مورد نظر خود را خریداری کند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خاطرنشان کرد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، برای شرکت در طرح پائیزه نیاز به ثبت‌نام مجدد نخواهند داشت.

امیدبخش ادامه داد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران باید با مراجعه به پنل کاربری خود، شرایط شرکت در طرح پائیزه کتاب ۹۹ را تائید و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی ارشاد فارس یادآور شد که ثبت‌نام در طرح پائیزه کتاب ۹۹ از ۵ آبان به شکل سراسری آغاز می‌شود و تا ۱۵ آبان ادامه دارد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
افتتاح دو طرح عمرانی در ممسنی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب