راه‌اندازی دانشگاه علمی کاربردی داراب توسط جهاد دانشگاهی
شنبه 24 اکتبر 2020 1 ماه قبل

راه‌اندازی دانشگاه علمی کاربردی داراب توسط جهاد دانشگاهی

اصغر فرودی در این جلسه ضمن تاکید بر توسعه آموزش‌های علمی، عملی و کاربردی برای اشتغال زایی فردی و توانمند سازی افراد برای ورود به بازار اشتغال، اضافه کرد: آمادگی راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی را در شهرستان داریم و همه امکانات و تجهیزات راه‌اندازی این مرکز را فراهم خواهیم کرد تا به واسطه چنین مراکزی بتوانیم […]

اصغر فرودی در این جلسه ضمن تاکید بر توسعه آموزش‌های علمی، عملی و کاربردی برای اشتغال زایی فردی و توانمند سازی افراد برای ورود به بازار اشتغال، اضافه کرد: آمادگی راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی را در شهرستان داریم و همه امکانات و تجهیزات راه‌اندازی این مرکز را فراهم خواهیم کرد تا به واسطه چنین مراکزی بتوانیم در شهرستان با تبدیل کردن علم به فناوری و رشد و توانمند سازی نیروهای تحصیل کرده شهرستان مسیر توسعه را تسریع بخشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس، فرودی افزود: در خصوص برگزاری آزمون‌های استخدامی توسط جهاد دانشگاهی و همکاری‌های لازم برای اجرای این آزمون‌ها تا به حال اتفاقات خوبی در شهرستان رخ داده است. 

فرماندار ویژه شهرستان داراب همچنین در خصوص مسائل و مشکلات جهاد دانشگاهی مسائلی مطرح و در مورد چگونگی راه‌اندازی دانشگاه علمی کاربردی توسط جهاد دانشگاهی و همچنین طرح جدید حمایت و توسعه مشاغل خانگی و چگونگی اجرا و نحوه همکاری ادارات و حمایت‌های دولت از این طرح و همچنین راه‌اندازی کارگاه تحقیقاتی اسانس گیری زیر نظر جهاد دانشگاهی در شهرستان مطالبی عنوان کرد.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی شهرستان داراب نیز گفت: این مرکز از بدو تأسیس تاکنون با ارائه آموزش‌ها و انجام طرح‌های گوناگون کمک شایان توجهی به اشتغال و فراگیری دوره‌های مختلف آموزشی جهت نسل جوان انجام داده است.

غلامی همچنین در خصوص طرح توسعه مشاغل خانگی گفت: امیدوارم این طرح که به صورت ملی آغاز شده با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و همچنین شناسایی پیشران‌ها به مرحله اجرا درآید. که از جمله مزایای این طرح آموزش و مشاوره رشته‌های مشاغل خانگی با هدف اشتغال‌زایی و کسب درآمد جهت نسل جوان خواهد بود.

این مطلب را هم ببینید
فعالیت سامانه بارشی در فارس تا دوشنبه/ بارش برف در مناطق سردسیر

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی داراب خاطرنشان کرد: با شناسایی و آموزش رشته‌های مختلف صنایع دستی که مختص شهرستان داراب می‌باشد می‌توان بستری جدید جهت اشتغال جوانان و همچنین معرفی صنایع دستی این شهرستان به دیگر نقاط کشور را فراهم کرد.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب