انهدام پنج باند مواد مواد مخدر در فارس
سه‌شنبه 29 ژانویه 2019 2 سال قبل

انهدام پنج باند مواد مواد مخدر در فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی فارس در نشست خبری با خبرنگاران گفت: طی یک ماه گذشته در استان فارس، پنج باند مواد مخدر منهدم و حدود ۳ تن انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین، حشیش و سایر مواد مخدر کشف شد.سردار احمد علی گودرزی افزود: در […]

انهدام پنج باند مواد مواد مخدر در فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی فارس در نشست خبری با خبرنگاران گفت: طی یک ماه گذشته در استان فارس، پنج باند مواد مخدر منهدم و حدود ۳ تن انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین، حشیش و سایر مواد مخدر کشف شد.
سردار احمد علی گودرزی افزود: در این زمینه، هزار و ۸۹ متهم شامل قاچاقچی، حمل کننده، توزیع کننده، خرده فروش و معتاد دستگیر و ۶۶ دستگاه خودرو هم توقیف شده است.
فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: در ۱۰ ماهه گذشته هم، ۷۰ باند در استان فارس منهدم و افزون بر ۴۰ تن انواع مواد مخدر کشف و ۸۱۶ دستگاه خودرو، ۷۹ دستگاه موتورسکلت توقیف و ۱۴ هزار و ۹۲۸ نفر شامل قاچاقچی، حمل کننده، توزیع کننده، خرده فروش و معتاد دستگیر شدند.
سردار گودرزی اضافه کرد: تا پایان دی امسال، ۴ هزار و ۸۳۹ معتاد متجاهر در سطح استان جمع آوری شدند، درحالی که ظرفیت اردوگاه و کمپ محل نگهداربی معتادان ظرفیت پذیرش ۲۴۰ نفر را دارد

این مطلب را هم ببینید
کشف قرص و شربت غیر مجاز میلیاردی در"داراب"
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب