فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی فارس راه‌اندازی شد
چهارشنبه 28 اکتبر 2020 4 هفته قبل

فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی فارس راه‌اندازی شد

رئیس سازمان صمت فارس چهارشنبه ۷ آبان در آیین افتتاح این مرکز با تاکید بر عملیاتی شدن فعالیت‌ها و پیگیری بدون وقفه مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری به صورت ۲۴ ساعته، گفت: با افتتاح این مرکز فعالیت‌ها، به صورت شبانه روزی در راستای  رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و متمرکز شدن بر […]

رئیس سازمان صمت فارس چهارشنبه ۷ آبان در آیین افتتاح این مرکز با تاکید بر عملیاتی شدن فعالیت‌ها و پیگیری بدون وقفه مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری به صورت ۲۴ ساعته، گفت: با افتتاح این مرکز فعالیت‌ها، به صورت شبانه روزی در راستای  رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و متمرکز شدن بر جهش تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه فعالیت‌های اقتصادی است.

حمیدرضا ایزدی کرد: کارشناسان دستگاه‌های اجرایی که به این مرکز معرفی شده‌اند، مکلف هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن به صورت  ۲۴ ساعته و به شکل برخط و آنلاین پاسخگوی سرمایه گذاران و تولید کنندگان باشند.

او تاکید کرد: ضرورت دارد این مرکز به دور از بروکراسی‌های اداری تسهیل و تسریع کننده رفع مشکلات واحدهای تولیدی باشد تا در حل مسائل و مشکلات به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم.

ایزدی عنوان کرد: این مرکز فرصت مناسبی است تا تولیدکنندگان در نقاط مختلف استان بدون حضور در سازمان صمت مشکلات خود را در هر ساعت از شبانه روز مطرح کنند تا نسبت به حل مشکلات این واحدها اقدامات لازم انجام شود.

رئس سازمان صمت فارس با اشاره به اینکه این مرکز می‌تواند به مهم‌ترین عامل تحقق شعار سال یعنی جهش تولید تبدیل شود، تصریح کرد: باید در نظر داشت که بازگشایی این مرکز به معنای حل همه مشکلات تولید در کمترین زمان ممکن نیست، بلکه استمرار اقدامات، حمایت‌ها و تلاش‌ها آن را محقق می‌کند.

ایزدی اضافه کرد: نمایندگان تمام دستگاه‌های مرتبط با بخش تولید از قبیل معاونت‌های مختلف سازمان صمت، سازمان جهاد کشاورزی، امور مالیاتی، تأمین اجتماعی و بانکها با هدف حل مشکلات تولید و طرحهای سرمایه گذاری با اختیار تام حضور دارند و صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران می‌توانند مشکلات خود را برای پیگیری از سوی دستگاه‌های اجرایی با این مرکز مطرح کنند.

این مطلب را هم ببینید
۱۳ آبان امسال در فارس بصورت محدود برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا، نمایندگان تمام دستگاههای متناظر در استان فارس ، از ۸ صبح تا ۸ شب در مرکز  مستقر و پاسخگوی مردم هستند و از ۸ شب تا ۸ صبح در روزهای تعطیل، شیفت ویژه‌ای مسئولیت دارد به صورت تلفنی اطلاعات را از مردم بگیرد و در اولین ساعت اداری روز بعد از تعطیلی در اختیار تیم دستگاهها برای پیگیری قرار دهد.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب