برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس
چهارشنبه 28 اکتبر 2020 4 هفته قبل

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس

صبح چهارشنبه ۷ آبان، نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس با هدف تسهیل مسیر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری با حضور معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور، در محل مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح و همزمان از برخی اختراعات دانشجویان بسیجی رونمایی شد. به گزارش […]

صبح چهارشنبه ۷ آبان، نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس با هدف تسهیل مسیر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری با حضور معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور، در محل مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح و همزمان از برخی اختراعات دانشجویان بسیجی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با این برنامه، جلسه هم‌اندیشی معاونان پژوهشی دانشگاه‌های استان فارس و دانشجویان برگزار و فصلنامه “نما فارس” (نظام مسائل استان فارس) نیز رونمایی شد.

مرکز شتاب دهنده تحقیقات و فناوری نوین صنایع غذا و دارو با مدیریت مژگان حاجی‌زمانی، مرکز تحقیقاتی نوآوران دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز با مدیریت  علی‌رضا جلیلی، مرکز تحقیقاتی ویرا (در حوزه نفت و پتروشیمی) با مدیریت مهدی رضوی فرد، مرکز تحقیقات و فناوری دانشجویی پزشکی و علوم نوین با مدیریت مریم اسدی، مرکز تحقیقات خانواده با مدیریت منیره افشین پور، هسته های علمی دانشگاه شهید باهنر شیراز و دانشگاه فیروزآباد، از مراکز شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

براساس این گزارش، با توجه به لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، این نمایشگاه با تعداد معدودی از هسته‌های علمی- دانشجویی فعال در دانشگاه‌های استان فارس برپا شده است.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
هوای فارس خنک می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب