آغاز فصل جدید مواجهه با مشکلات توسط مراکز تحقیقاتی بسیج
چهارشنبه 28 اکتبر 2020 4 هفته قبل

آغاز فصل جدید مواجهه با مشکلات توسط مراکز تحقیقاتی بسیج

حامد اقبالی چهارشنبه ۷ آبان در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس، با اشاره به راه‌اندازی مراکز تحقیقات و پژوهشی در حوزه‌های مختلف پزشکی، علوم انسانی، مهندسی، علوم پایه و دیگر بخش‌ها، یکی از اهداف این مراکز را حل مسائل مهم کشور عنوان کرد. معاون تحقیقات و پژوهش بسیج دانشجویی کشور […]

حامد اقبالی چهارشنبه ۷ آبان در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس، با اشاره به راه‌اندازی مراکز تحقیقات و پژوهشی در حوزه‌های مختلف پزشکی، علوم انسانی، مهندسی، علوم پایه و دیگر بخش‌ها، یکی از اهداف این مراکز را حل مسائل مهم کشور عنوان کرد.

معاون تحقیقات و پژوهش بسیج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: با هدایت دانشجویان به سوی مسئله محوری می توان حرکتی در نظامات دانشگاهی و علمی ایجاد شود.

وی با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فصلی نوین برای مواجهه با مسائل کشور و حل آن ها را باز و آغاز کرده است، افزود: این مراکز به صورت حرفه ای به حل مسائل و مشکلات کشور می پردازد و در این زمینه دستاوردهای خوبی داشته ایم که مؤید تأثیر شایسته این حرکت علمی است. 

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور ادامه داد: مراکز تحقیقاتی این مجموعه فرصتی جدید در اختیار دانشجویان به ویژه دانشجویان بسیجی قرار می دهد و زیرساخت ورود بسیج دانشجویی در عرصه علم و فناوری را فراهم کرده است. 

اقبالی با تاکید بر ضرورت شناسایی مسائل به صورت دقیق و استفاده از ظرفیت بدنه نخبگانی جامعه در این راستا، تصریح کرد: فعالیت مراکز تحقیقاتی باید هوشمندانه و همراه با اتخاذ راهبردهای صحیح باشد.

این مقام مسئول در سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی و پژوهشی این سازمان علاوه بر فعالیت های پژوهشی به تربیت نیروی انسانی و آموزش نیز می پردازد اضافه کرد: در این راستا به توانمندسازی نیروها و دانشجویان نیاز است.

وی، آموزش دانش با رویکردی انتقادی به نظام دانشگاهی و تولید محتوای علمی متناسب با انقلاب اسلامی در رشته های مختلف و آموزش و گسترش آن در میان دانشجویان را از رویکردهای معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی عنوان و خاطرنشان کرد: توسعه دانش با رویکرد احصا و حل کاربردی مسائل انقلاب اسلامی با به کارگیری ظرفیت های بالقوه بسیجیان از رویکردهای دیگر این معاونت بوده که در این راستا جلسات کارشناسی با حضور اساتید و صاحب‌نظران عرصه علم و فناوری برگزار شده است.

این مطلب را هم ببینید
اینجا چراغی روشن است

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور بیان داشت: در راستای استمرار حرکت پرشتاب علمی کشور و دستیابی به قله های عزت و افتخار و منویات مقام معظم رهبری، همکاری و تعامل سازمان ها و دستگاه های متولی علم و فناوری نیاز است.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب