معاون استاندار فارس:خیرین،سه هزار واحد مسکونی برای محرومان استان می‌سازند
دوشنبه 2 نوامبر 2020 4 هفته قبل

معاون استاندار فارس:خیرین،سه هزار واحد مسکونی برای محرومان استان می‌سازند

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، محمود رضایی کوچی افزود: به دنبال این هدفگذاری و برای شروع اجرای آن، به میزان اعلام آمادگی انجمن برای ساخت تعداد واحدهای مورد نظر، زمین مورد نیاز از سوی دولت تامین و در اختیار انجمن قرار خواهد گرفت.او ادامه داد: لیست افراد واجد شرایط دریافت […]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، محمود رضایی کوچی افزود: به دنبال این هدفگذاری و برای شروع اجرای آن، به میزان اعلام آمادگی انجمن برای ساخت تعداد واحدهای مورد نظر، زمین مورد نیاز از سوی دولت تامین و در اختیار انجمن قرار خواهد گرفت.
او ادامه داد: لیست افراد واجد شرایط دریافت مسکن توسط سازمان بهزیستی تهیه می شود و در اختیار مجمع خیرین مسکن ساز قرار می‌گیرد و افراد واجد شرایط متناسب با نیازهای جامعه هدف و از میان گروه‌ها و افراد آسیب‌پذیر انتخاب می‌شوند.
وی بیان کرد: تا امروز محرومان دارای دو فرزند معلول در اولویت دریافت مسکن بوده‌اند و از این به بعد افراد واجد شرایط بر اساس اعلام سازمان بهزیستی شناسایی و به انجمن خیرین مسکن ساز استان معرفی می‌شوند.
رضایی گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن مقرر شده که بخشی‌هایی از راضی شهری در این طرح به ساخت مسکن محرومان اختصاص یابد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ادامه داد: بر اساس دسته‌بندی گروه‌های هدف و توزیع جغرافیایی محل سکونت آنها، زمین‌هایی در اختیار انجمن خیرین مسکن ساز استان قرار خواهد گرفت.
وی گسترش فرهنگ نیکوکاری در تامین مسکن محرومان، سیاستگذاری و تعیین خط مشی برای عمران اراضی و فضاهای مناسب با کاربری‌های مسکونی و تلاش برای اعتلای فرهنگ ساخت و تولید مسکن ارزان قیمت را از جمله مهمترین اهداف انجمن خیرین مسکن ساز برشمرد.
رضایی کوچی افزود: انجمن خیرین مسکن ساز استان که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده تاکنون یک هزار و ۱۴۶ واحد مسکونی در استان احداث و به افراد واجد شرایط واگذار کرده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ادامه داد:هم‌اینک ساخت ۶۲۵ واحد مسکونی در فارس توسط این مجمع در دستور کار است که عملیات اجرایی ۲۵۰ واحد آغاز شده است.

این مطلب را هم ببینید
ساماندهی بیماران بلاصاحب و فاقد اوراق هویتی در شیراز

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب