عنوان سوم اسکی باز فارس در مسابقات ارمنستان
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

عنوان سوم اسکی باز فارس در مسابقات ارمنستان

علیرضا احمدپور روز نخست رقابت‌های ارمنستان را با کسب نشان برنز به پایان برد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، یزدان پناه رییس هیات اسکی استان فارس گفت: روز نخست مسابقات بین المللی اسکی ارمنستان برگزار شد و علیرضا احمدپور ورزشکار فارسی در بخش مارپیچ کوچک پس از آشوت کاراپتیان از ارمنستان […]

علیرضا احمدپور روز نخست رقابت‌های ارمنستان را با کسب نشان برنز به پایان برد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، یزدان پناه رییس هیات اسکی استان فارس گفت: روز نخست مسابقات بین المللی اسکی ارمنستان برگزار شد و علیرضا احمدپور ورزشکار فارسی در بخش مارپیچ کوچک پس از آشوت کاراپتیان از ارمنستان و میهایلو جورجوویچ از صربستان، بر سکوی سوم ایستاد.

وی اضافه کرد: علیرضا احمدپور، امیرعلی علیزاده، زهرا مقدید، دنیا طبری، مهسار یارخواه، آناهیتا پارسا و زهرا علیزاده ترکیب اسکی‌بازان جوان ایرانی اعزامی به مسابقات اسکی آلپاین ارمنستان را تشکیل می‌دهند.

در بخش مارپیچ کوچک این رقابت‌ها مهسا یارخواه، زهرا علیزاده و زهرا مقدید هر سه از ایران به نشان طلا، نقره و برنز دست یافتند.
علیرضا احمدپور اسکی باز فارسی عنوان قهرمانی ششمین دوره مسابقات آلپاین جوانان آسیا در کشور لبنان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

انتهای پیام/چ

افتخارآفرینی اسکی باز فارس در مسابقات ارمنستان 

این مطلب را هم ببینید
تقدیم قهرمانی کومیته تیمی مردان به نوید محمدی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب