آخرین مهلت شرکت در اجلاس سراسری نماز ۱۰ آذرماه است
شنبه 7 نوامبر 2020 3 هفته قبل

آخرین مهلت شرکت در اجلاس سراسری نماز ۱۰ آذرماه است

فرهاد اسماعیلی شنبه ١٧ آبان در جمع خبرنگاران بیان اینکه امسال بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند خانه، مدرسه، مسجد و نماز» برگزار می‌شود، از دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها و فرهنگیان استان برای مشارکت گسترده در این اجلاس شرکت کرد. وی، آخرین مهلت ارسال آثار به این اجلاس را ۱۰ آذرماه امسال اعلام […]

فرهاد اسماعیلی شنبه ١٧ آبان در جمع خبرنگاران بیان اینکه امسال بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند خانه، مدرسه، مسجد و نماز» برگزار می‌شود، از دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها و فرهنگیان استان برای مشارکت گسترده در این اجلاس شرکت کرد.

وی، آخرین مهلت ارسال آثار به این اجلاس را ۱۰ آذرماه امسال اعلام و اضافه کرد: این جشنواره در محورها و موضوعاتی نظیر جایگاه مسجد مدرسه و خانه در معارف اسلامی، مناسبات تاریخی پیوند مساجد مدارس و بیوت صالحه، ارتباط مسجد و مدرسه و خانه در پیشگیری از وقوع جرم، نقش مسجد مدرسه و خانه در ارتقای معرفت دینی نسل نو، نقش مسجد مدرسه و خانه در ترویج سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، آماده‌سازی مسجد مدرسه و خانه با نگاه زیبایی‌شناسی در جذب کودکان و نوجوانان به نماز برگزار می‌شود.

اسماعیلی با یادآوری اینکه جشنواره مذکور در سال جاری به میزبانی استان یزد برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های مختلفی نظیر مقالات علمی و پژوهش‌های کاربردی، رساله دکترا و کارشناسی ارشد، کتاب، درسنامه‌ها، فیلم کوتاه پویانمایی و موشن‌گرافی، طرح‌های گرافیکی و ایده‌ها و تجربیات موفق ارسال کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس اظهار کرد: فرهنگیان و اولیای دانش‌آموزان برای شرکت در این اجلاس می‌توانند به آدرس www.namaz.ir  و دانش‌آموزان به پایگاه hamgam.medu.ir مراجعه کنند.

اسماعیلی یادآور شد: دانش‌آموزان و اولیای آنان و همچنین فرهنگیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونان و مربیان پرورشی مدارس تماس بگیرند.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
حجم معاملات بورس فارس 197 درصد افزایش یافت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب