شهرداری برای بهبود ارتباطات مخابراتی شیراز همکاری کند
شنبه 7 نوامبر 2020 3 هفته قبل

شهرداری برای بهبود ارتباطات مخابراتی شیراز همکاری کند

ابراهیم عزیزی شنبه ۱۷ آبان در نشست بررسی مشکلات و مسائل روستاهای شهرستان شیراز در زمینه های گازرسانی، مخابرات و آب و… در فرمانداری شیراز با انتقاد از آنچه نبود همکاری لازم در حل مشکلات مخابراتی این شهرستان عنوان می‌کرد، گفت: امروز نقاط مختلف شهرستان به لحاظ مخابراتی مشکل دارد و به نوعی ارتباطات قطع است. […]

ابراهیم عزیزی شنبه ۱۷ آبان در نشست بررسی مشکلات و مسائل روستاهای شهرستان شیراز در زمینه های گازرسانی، مخابرات و آب و… در فرمانداری شیراز با انتقاد از آنچه نبود همکاری لازم در حل مشکلات مخابراتی این شهرستان عنوان می‌کرد، گفت: امروز نقاط مختلف شهرستان به لحاظ مخابراتی مشکل دارد و به نوعی ارتباطات قطع است.

عزیزی خواستار همکاری بیشتر شهرداری در زمینه حل مشکلات ارتباطی شد و افزود: شهر وضع خوبی ندارد و به نظر می رسد شهرداری شیراز باید همکاری بیشتری با سایر دستگاهها در این خصوص داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان فارس افزود: امیدواریم در اجرا نشدن پروژه‌ها پای از ما بهتران در میان نباشد و با نیت حل مشکلات مردم، هرچه سریعتر مشکل ارتباطی شهرستان حل و فصل شود.

نماینده شیراز و زرقان در عین حال گفت: بنای ما حل مشکل شهرستان و مردم است اما در صورتی که چنین اراده‌ای در دستگاه‌ها وجود نداشته باشد، طبیعتا باید موضوع از طریق دستگاه‌های نظارتی دنبال شود.

عزیزی همچنین گفت: امروز شهرستان شیراز به دلیل نبود توجه لازم در بحث مخابرات و ارتباط دچار بن بست شده است و ظاهرا پشت پرده‌هایی در عدم انجام کار و تکمیل سریعتر پروژه‌ها وجود دارد.

او با اشاره به مصوبات قبلی در خصوص حل مشکلات ارتباطی و با بیان اینکه مصوبات آن باید مبنای کار دستگاهها باشد، بیان کرد: دستگاهها باید مصوبات را دنبال و عملیاتی کنند نه اینکه آن را به نامه نگاری و پروسه اداری موکول کنند.

عزیزی با اشاره به ارتباط مناسب وزیر ارتباطات با مجمع نمایندگان استان فارس، بیان کرد: اگر حل مشکلات ارتباطی مربوط به وزارتخانه و تهران است، نمایندگان موضوع را  دنبال می کنند اما ظاهرا مشکل در داخل استان و عدم اراده برای انجام کار است.

این مطلب را هم ببینید
کشف معدن سنگ آلاباستر در فارس

او خاطرنشان کرد: شخص وزیر برای حل مشکلات مخابراتی شهرستان شیراز قول همکاری داده است اما واقعا نمی دانیم چرا مشکلات در داخل استان حل نمی شود که انتظار می رود هرچه سریعتر این موضوع از طریق شرکت مخابرات، شهرداری و سایر دستگاه‌ها دنبال شود.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین در خصوص مشکلات گازرسانی به روستاهای شهرستان نیز گفت: شرکت گاز استان فارس باید طبق مصوباتی که در جلسه پیشین به میزبانی این شرکت برگزار شد، پروژه‌ها را با سرعت بیشتری جلو ببرد.

او با توجه به مشکلات مطرح شده از سوی مدیران شرکت گاز استان در این نشست نیز گفت: به هر حال مشکلات وجود دارد اما شرایط مردم را نیز با توجه به فصل سرما و نیاز به گاز، باید در نظر گرفت.

عزیزی خواستار پیگیری مصوبات قبلی از سوی شرکت گاز استان شد و عنوان کرد: هنگامی که کار شروع شد قطعا مسایل و مشکلاتش نیز در درون کار حل می شود و نباید این موارد را به نامه و مجوز موکول کرد.

او در مورد مشکلات کمربندی شیراز نیز گفت: لازم است نگاه ما به کمربندی عوض شود و در شرایط فعلی بهترین تصمیم این است که این کمربندی به شهرداری شیراز  واگذار شود.

عزیزی افزود: از سوی وزیر نیرو نیز ۱۰میلیارد تومان اعتبار برای روشنایی کمربندی مصوب شده که اداره کل راهداری استان باید برای دریافت این اعتبار اقدام کرده  و کار را عملیاتی کند.

او در خصوص مشکل شوری آب گنبد نمکی کهمره نیز گفت: آب منطقه‌ای باید جدی تر این موضوع را دنبال کند و از سرجمع اعتبارات استان رقمی را بدین منظور اختصاص دهد.
او افزود: واقعا تعجب آور است که ما نتوانیم ۱۰کیلومتر لوله کشیده و مشکل مردم را حل کنیم.

این مطلب را هم ببینید
تخصیص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز مدارس کشور

عزیزی خاطرنشان کرد: آب منطقه‌ای این مشکل را باید دنبال کند و اگر نیاز است نمایندگان نیز مسئله را از مرکز پیگیری کنند اما مشروط به این است که کار از نقطه ای شروع شود تا مشکل مردم را حل کنیم.

رییس مجمع نمایندگان فارس همچنین خطاب به مسئولان حاضر در جلسه نیز گفت: در نشست بعدی اگر ۵۰درصد پروژه انجام نشده باشد مجبوریم وزیر را به مجلس فرا بخوانیم.

به گزارش ایسنا، بررسی مشکلات گازرسانی و ارتباطی روستاهای شیراز ، ورودی دشت ارژن، الحاق روستای گردخون به شیراز، مشکلات سیاخ دارنگون و دهستان‌های وابسته و … از جمله مسائلی بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب