اهدای ۱۳ ونتیلاتور از طرف وزارت نفت به علوم پزشکی شیراز
شنبه 7 نوامبر 2020 3 هفته قبل

اهدای ۱۳ ونتیلاتور از طرف وزارت نفت به علوم پزشکی شیراز

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی شنبه ۱۷ آبان در جلسه اهدای ۱۳ دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی استان فارس که با حضور استاندار فارس و مسئولان حوزه سلامت این استان برگزار شد، گفت: شرکت ملی نفت ایران همیشه در مسئولیت‌های اجتماعی پای کار بوده و در این بحران نیز با اهدای […]

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی شنبه ۱۷ آبان در جلسه اهدای ۱۳ دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی استان فارس که با حضور استاندار فارس و مسئولان حوزه سلامت این استان برگزار شد، گفت: شرکت ملی نفت ایران همیشه در مسئولیت‌های اجتماعی پای کار بوده و در این بحران نیز با اهدای ۱۴۱ دستگاه تنفسی به وزارت بهداشت برای استفاده بیماران نیازمند، گامی در توسعه همکاری های بین بخشی برداشته است.

حمید ایزدی با بیان اینکه از مجموع ۱۴۱ دستگاه تنفس مصنوعی پیش بینی شده در کشور، سیزده دستگاه به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا شد؛ برای توسعه همکاری های شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مجموعه سلامت فارس اعلام آمادگی کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز گفت: همدلی، وحدت و همکاری بین بخشی و مشارکت مردم در بحران کروناویروس، یاد و خاطره همبستگی ها و ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس را یادآور شده است.

مهرزاد لطفی افزود: فضای همدلی و همکاری های بین بخشی در استان، بین مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، امام جمعه شیراز و استاندار فارس، مسئولان سازمان ها، ارگان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی و مشارکت مردم، موجب شده که وضعیت استان فارس نسبت به سایر استان ها در برابر کووید۱۹، مناسب تر باشد.

او ادامه داد: بیماری کووید۱۹ در کل دنیا گسترش پیدا کرده و در این اپیدمی مجموعه بهداشت و درمان رسالت خود را به بهترین نحو انجام می دهند، اما در بحران ها برای حفظ سلامت مردم به تنهایی پاسخگو نیست و نیاز به همکاری تمامی دستگاه ها دارد.

این مطلب را هم ببینید
فارس داغ می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه با موج جدید کرونا مواجه هستیم و بیماری خشن تر و میزان مرگ و میر بیشتر شده است، توصیه کرد: مردم لازم است با استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از ترددهای غیرضروری و دوری از تجمعات و دورهمی ها، مجموعه سلامت استان را در مقابله با کروناویروس یاری کنند.

او با اشاره به همکاری مطلوب و بی نظیر خیرین در بحران کرونا بیان کرد: بیماران کووید ۱۹ به ویژه در بخش های مراقبت های ویژه نیاز مبرم به اکسیژن دارند و دستگاه های تنفس مصنوعی به عنوان یک اصل در درمان این بیماران از اهمیت بالایی برخوردار است که این اقدام بزرگ شرکت ملی نفت ایران جای تقدیر دارد.

لطفی خاطرنشان کرد: سیزده دستگاه تنفس مصنوعی به همت شرکت ملی نفت ایران به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اهدا شده که برای استفاده بیماران مبتلا به کروناویروس، بین مراکز درمانی مختلف توزیع می‌شود.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب