اشتغال ۱۱۹۵ نفر در بخش خانگی صنایع دستی فارس
یکشنبه 8 نوامبر 2020 2 هفته قبل

اشتغال ۱۱۹۵ نفر در بخش خانگی صنایع دستی فارس

مصبب امیری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اجرای طرح ساماندهی مشاغل خانگی، بیان کرد: اجرای این طرح از سال ۸۹ به دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صدور مجوز مشترک با دستگاه‌های اجرایی مرتبط آغاز شده است. او با بیان اینکه در این طرح بیش از ۳۰۰رشته در رسته‌های مختلف تعریف شده که بیش […]

مصبب امیری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اجرای طرح ساماندهی مشاغل خانگی، بیان کرد: اجرای این طرح از سال ۸۹ به دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صدور مجوز مشترک با دستگاه‌های اجرایی مرتبط آغاز شده است.

او با بیان اینکه در این طرح بیش از ۳۰۰رشته در رسته‌های مختلف تعریف شده که بیش از ۱۲۰ رشته مربوط به حوزه صنایع دستی است، تعداد مجوزهای صادر شده از ابتدای اجرای این طرح تاکنون را بیش از ۷۰۰۰ فقره عنوان و اضافه کرد: ۱۰۵۰ نفر تاکنون در دو حوزه انفرادی و پشتیبان برای تسهیلات معرفی شده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس همچنین میزان تسهیلات در قسمت متقاضیان مستقل را ۴۵ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال و در بخش پشتیبان را ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعلام کرد.

امیری خاطرنشان کرد: گلیم‌بافی، خاتم، سفال، تولیدات چرمی، رودوزهای سنتی معرق، مشبک و…از رشته‌هایی است که در این حوزه امکان صدور مجوز فعالیت خانگی دارند.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی «کورده» لارستان احداث شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب