دستگیری یک فرد مسلح در شیراز
یکشنبه 8 نوامبر 2020 4 هفته قبل

دستگیری یک فرد مسلح در شیراز

سرهنگ فرج شجاعی گفت: به دنبال اعلام گزارشی مبنی بر رویت یک فرد مشکوک در “پارک قوری” شیراز، بلافاصله ماموران پلیس از کلانتری “قدمگاه” به محل اعزام شدند. به گزارش ایسنا به نقل از سایت پلیس فارس، شجاعی گفت: مأموران انتظامی اعزامی، یک فرد مسلح به کلت کمری را مشاهده کرده و ضمن دعوت وی به […]

سرهنگ فرج شجاعی گفت: به دنبال اعلام گزارشی مبنی بر رویت یک فرد مشکوک در “پارک قوری” شیراز، بلافاصله ماموران پلیس از کلانتری “قدمگاه” به محل اعزام شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت پلیس فارس، شجاعی گفت: مأموران انتظامی اعزامی، یک فرد مسلح به کلت کمری را مشاهده کرده و ضمن دعوت وی به آرامش، از او می‌خواهند که سلاحش را به پلیس تحویل دهد.

شجاعی اضافه کرد: در همین اثنا، متهم بدون توجه به صحبت‌های ماموران پلیس، ضمن شلیک به سمت ماموران و همچنین شلیک هوایی، سوار یک پراید عبوری شده و تلاش می‌کند که با وادار کردن راننده خودرو، از محل متواری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز ادامه داد: ماموران پلیس، ضمن رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک گلوله، لاستیک‌های خودروی پراید را هدف قرار داده و مانع از فرار متهم می‌شوند و در نهایت او را دستگیر می‌کنند.

شجاعی با بیان اینکه در بازرسی متهم یک قبضه کلت کمری و یک دستگاه دوربین از وی کشف شده است، گفت: براساس گزارش ماموران اعزامی، متهم هنگام تیراندازی حالت روانی مناسبی نداشته است اما تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
اجرایی شدن سند تحول بنیادین باید مطالبه همه فرهنگیان باشد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب