تمرکز اختیارات در تهران صحیح نیست
سه‌شنبه 10 نوامبر 2020 2 هفته قبل

تمرکز اختیارات در تهران صحیح نیست

ابراهیم عزیزی سه‌شنبه ٢٠ آبان در جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی فارس بیان کرد: منطقی نیست که در شرایط غیرعادی اختیارات را در تهرن متمرکز کنند؛ ما یک کشور مرکزگرا هستیم و کمتر حاضر می‌شویم که اختیارات را به استان‌ها واگذار کنیم و این نگاه در شهرستان‌ها نسبت به مرکز استان‌هم حاکم است. رئیس […]

ابراهیم عزیزی سه‌شنبه ٢٠ آبان در جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی فارس بیان کرد: منطقی نیست که در شرایط غیرعادی اختیارات را در تهرن متمرکز کنند؛ ما یک کشور مرکزگرا هستیم و کمتر حاضر می‌شویم که اختیارات را به استان‌ها واگذار کنیم و این نگاه در شهرستان‌ها نسبت به مرکز استان‌هم حاکم است.

رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجموعه دولت مدعی است که اختیارات را واگذار کرده است، افزود: ستاد استانی کرونا در راستای همین موضوع شکل گرفت.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امکان رفع بسیاری از موانع در سطح استان‌ها وجود دارد، تاکید کرد: ضمن حمایت و پشتیبانی از واحدهای صنعتی و تولیدی، باید تلاش کنیم واقعیت‌ها را بپذیریم و در راستای رفع آنها اقدام کنیم.

عزیزی همچنین با بیان اینکه باید تلاش کرد تا دستگاه‌های اجرایی مصمم و ملزم به اجرای موضوعات طرح و تصویب شده در چنین جلساتی باشند، گفت: امروز تولید نیازمند حمایت همه دستگاه‌های اجرایی است و واحدهای تولیدی ما باید این اعتماد و اطمینان را داشته باشند که کل توان حاکمیت پشت سر آنها قرار دارد و موانع را بر می‌دارند تا با اعتماد به نفس مسیر را ادامه دهند.

رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس، در بخشی از این جلسه با بیان اینکه امروز نیازمند دور زدن خود تحریمی‌ها هستیم، تاکید کرد: با مکانیزم‌های بسته و انحصاری نمی‌توان از شرایط غیرعادی فعلی عبور کرد.

عزیزی با تاکید بر اینکه اکنون نیازمند یک تجدیدنظر، ضمانت اجرای بر تصمیمات، رفع موانع و توجه ویژه به مزیت‌های استان فارس هستیم، گفت: اگر نگاهمان را تغییر دهیم و خود تحریمی‌ها را کنار بگذاریم و اگر هم افزایی ر مشارکت جمعی داشته باشیم، می‌توانیم بر مجموع مشکلات فائق آییم.

این مطلب را هم ببینید
باغ شهرهایی که در آن‌ها فساد رخ دهد مصادره می‌شوند

انتهای پیام 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب