همکاری وزارت نیرو در احداث سایت‌های ارتباطی جاده‌ای
سه‌شنبه 10 نوامبر 2020 3 هفته قبل

همکاری وزارت نیرو در احداث سایت‌های ارتباطی جاده‌ای

محمودرضا رضایی کوچی سه‌شنبه ٢٠ آبان در آیین افتتاح ۵ پروژه برق رسانی در استان‌های فارس و بوشهر بیان کرد: براساس آمار و ارقام موجود حدود ٣٠ پروژه بزرگ برق منطقه‌ای در فارس دست اقدام است که ١٤ پروژه آن تا پایان سال امسال با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی به بهره‌برداری می‌رسد. او همچنین از بهره‌برداری از ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه دیگر شرکت‌هایی که در حوزه […]

محمودرضا رضایی کوچی سه‌شنبه ٢٠ آبان در آیین افتتاح ۵ پروژه برق رسانی در استان‌های فارس و بوشهر بیان کرد: براساس آمار و ارقام موجود حدود ٣٠ پروژه بزرگ برق منطقه‌ای در فارس دست اقدام است که ١٤ پروژه آن تا پایان سال امسال با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی به بهره‌برداری می‌رسد.

او همچنین از بهره‌برداری از ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه دیگر شرکت‌هایی که در حوزه برق و انرژی فارس فعالیت می‌کنند تا پایان امسال خبر داد.

معاون امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به وجود بیش از دو میلیون مشترک برق در حوزه مصارف خانگی در استان، عنوان کرد: حدود ۵۰ هزار مشترک در بخش کشاورزی و تعداد قابل توجهی مشترک هم در بخش صنعت داریم.

رضایی کوچی با بیان اینکه با افتتاح این چنین پروژه‌های توزیع انرژی در سطح فارس به سمت توزان و تعادل حرکت می‌کند، گفت: اگرچه توزیع مناسب است اما در برخی از نقاط استان نیاز به یک حرکت مضاعفی برای تامین برق پایدار داریم.

او ادامه داد: اگرچه طی سال‌های اخیر تلاش‌هایی برای کاهش افت ولتاژ شده اما در برخی نقاط همچنان شاهد این مشکل هستیم.

معاون امور عمرانی استانداری فارس به وضعیت روشنایی که موضوع مشترک برق منطقه‌ای با شهرداری‌های استان است هم اشاره و خواستار کمک به شهرداری برای تامین معابر و روشنایی شهرها شد.

رضایی، مجموع شبکه راههای روستایی، فرعی، اصلی و بزرگراههای فارس را ٢٠ هزار کیلومتر اعلام کرد و گفت: متاسفانه نقاط حادثه خیر زیادی در جاده‌های استان داریم که نیاز به روشن کردن برخی نقاط و آشکارسازی برای کاهش تلفات جاده‌ای دارند.

او معاون امور عمرانی استانداری فارس همچنین خواستار توجه وزارت نیرو به موضوع انرژی‌های نوین و هوشمندسازی مشترکین استان با توجه به ظرفیت‌های خوب در این حوزه شد.

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان کنفرانس اپتیک و فوتونیک

رضایی با بیان اینکه خوب یا بد بخش زیادی از اقتصاد فارس معطوف به کشاورزی است، خواستار به حداقل رسیدن میزان خاموشی‌ها به ویژه خاموشی در بخش کشاورزی استان شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، ۵ پروژه برق رسانی در استان‌های فارس و بوشهر با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۸۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب