شناسایی و دستگیری اخاذ مامور نما در "شیراز"
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

شناسایی و دستگیری اخاذ مامور نما در "شیراز"

[ad_1] فرمانده انتظامی "شیراز" گفت: ماموران انتظامی این شهرستان یک نفر که خود را به عنوان مامور ناجا معرفی و از مردم اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر کردند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "دلاور القاصی مهر" اظهارداشت: ۲ نفر با مراجعه به کلانتری "20 گل سرخ" شهرستان شیراز […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی "شیراز" گفت: ماموران انتظامی این شهرستان یک نفر که خود را به عنوان مامور ناجا معرفی و از مردم اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر کردند.
شناسایی و دستگیری اخاذ مامور نما در "شیراز"

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سرهنگ "دلاور القاصی مهر" اظهارداشت: ۲ نفر با مراجعه به کلانتری "20 گل سرخ" شهرستان شیراز اظهار کرده اند که فردی در بلوار اتحاد محلی را راه اندازی کرده  و  با ارائه کارت شناسایی خود را مامور نیروی انتظامی معرفی و از شهروندان اخاذی می کند.
وی افزود: موضوع شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر طی یک عملیات غافلگیرانه در حالی که در یک باب مغازه خود  را مامور نیروی انتظامی معرفی کرده بود را شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از محل کار وی، ۳ قبضه کلت فندکی و بادی، تعدادی پوشه و پرونده های قضایی، تعدادی فرم پلمپ و فک پلمپ مغازه، تعدادی برگ جلب، چند فقره چک و سفته، تعدادی مهر به نام  شرکت های مختلف، ۲ دستگاه اسکنر و کیس و … کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کرد.
سرهنگ "القاصی مهر" به شهروندان توصیه کرد: در صورت مراجعه ماموران انتظامی به آنان ضمن درخواست کارت شناسایی، در صورت مشکوک بودن بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا امکان ارتکاب جرم از افراد ناشناس سلب شود.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
شهروندان از مسیر دروازه قرآن و هفت تنان شیراز عبور نکنند/افزایش کشته ها در سیل شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب