تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ قرآن کریم
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ قرآن کریم

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مهلت ثبت‌نام چهل و دومین آزمون سراسری قرآن کریم که قبل از این ۱۰ بهمن‌ماه بود، تمدید شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امیرعباس جلالی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سراسری قرآن بیان کرد:  مهلت ثبت نام در […]

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مهلت ثبت‌نام چهل و دومین آزمون سراسری قرآن کریم که قبل از این ۱۰ بهمن‌ماه بود، تمدید شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امیرعباس جلالی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سراسری قرآن بیان کرد:  مهلت ثبت نام در سایت تمدید نمی‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند تا ۱۲ بهمن‌ماه امسال با مراجعه به سایت www.quranedu.ir برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در مورد گروه‌ها و رشته‌های این آزمون قرآنی تصریح کرد: آزمون فوق به‌صورت کلی در ۳ گروه امتحانی و در قالب ۱۸ رشته شامل گروه حفظ قرآن کریم با ۸ رشته، گروه مفاهیم و معارف قرآن و اهل‌بیت (ع) با ۷ رشته و گروه آموزش‌های الکترونیکی با ۳ رشته برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با دعوت از عموم مردم برای شرکت در این برنامه قرآنی افزود: شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم محدودیت سنی ندارد.
انتهای پیام/ت

تمدید ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

این مطلب را هم ببینید
تبیین گام دوم انقلاب در برنامه های ماه رمضان تبلیغات اسلامی کشور
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب