تعطیلی یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی در شیراز
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

تعطیلی یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی در شیراز

معاون درمان دانشگاه شیراز و نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، از تعطیلی یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی در شیراز خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عبدالخالق کشاورزی معاون درمان دانشگاه شیراز و نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، گفت: پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت […]

معاون درمان دانشگاه شیراز و نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، از تعطیلی یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی در شیراز خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عبدالخالق کشاورزی معاون درمان دانشگاه شیراز و نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، گفت: پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی، موضوع برای بررسی به مدیریت طب سنتی و بازرسان ویژه کمیسیون ۱۱ تعزیرات حکومتی دانشگاه ارجاع شد و با تایید تخلف و دستور مقام قضایی، از ادامه فعالیت این آموزشگاه، جلوگیری و نسبت به تعطیلی آن اقدام شد.

معاون درمان دانشگاه از شهروندان خواست تا در صورت مراجعه به آموزشگاه‌های مدعی آموزش در حوزه پزشکی، موضوع را به شماره تلفن ۱۸۱۹ اطلاع دهند تا مجوز‌های این مراکز، بررسی شود.

کشاورزی تاکید کرد: فعالیت همه موسسات آموزشی که به نحوی با سلامت مردم مرتبط باشند، باید پس از تائید دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی سلامت مردم در استان، انجام شود.
انتهای پیام/م

پلمپ یک آموزشگاه غیرمجاز طب سنتی

این مطلب را هم ببینید
فوت ناشی از تصادف در فارس ۳۸.۵ درصد کاهش یافت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب