مجوز تاسیس ۶ شهرک صنعتی غیر دولتی در استان فارس صادر شد
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

مجوز تاسیس ۶ شهرک صنعتی غیر دولتی در استان فارس صادر شد

[ad_1] مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به صدور مجوز تاسیس ۶ شهرک صنعتی غیر دولتی در استان فارس گفت: از این تعداد ۲ شهرک صنعتی غیردولتی پروانه بهره‌برداری اخذ کردند. – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، محسن صالحی‌نیا امروز در آئین رونمایی از شهرک صنعتی […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به صدور مجوز تاسیس ۶ شهرک صنعتی غیر دولتی در استان فارس گفت: از این تعداد ۲ شهرک صنعتی غیردولتی پروانه بهره‌برداری اخذ کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، محسن صالحی‌نیا امروز در آئین رونمایی از شهرک صنعتی غیردولتی فراسان با بیان اینکه از حدود ۶۶ هزار واحد تولیدی و صنعتی فعال در کشور ۷۰ درصد این واحدها در بیش از ۹۰۰ شهرک صنعتی در سراسر کشور قرار دارند، اظهار داشت: این واحدها با توجه به زیرساخت‌های ایجاد شده در شهرک‌های صنعتی از خدماتی که در این زمینه دولت ارائه داده است، بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به اعطای جواز تاسیس شهرک صنعتی غیر دولتی فراسان به توانمندی‌های سرمایه‌گذار این مجموعه صنعتی اشاره کرد و گفت: مجموعه صنعتی فراسان از سرآمدترین مجموعه‌های صنعتی کشور و حتی منطقه محسوب می‌شود که در سطح جهان مطرح است. 

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه الگوی مناسب مدیریتی و صنعتی و تولیدی که در مجموعه صنعتی فراسان است می‌تواندالگوی کارآمدی برای بخش صنعت محسوب شود گفت: امیدواریم راه‌اندازی این شهرک صنعتی غیر دولتی بتواند در روند رو به رشد و توسعه این گروه صنعتی و نیز ایجاد اشتغال پایدار نقش موثری داشته باشد.

مشکل تأمین برق شهرک صنعتی شکوهیه قم برطرف شد
الحاق ۶۶ هکتار اراضی جدید به شهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز شد
شهرک صنعتی چرمشهر مشهد تا شهریور ۹۸ به‌بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی پژوهشی مابین گروه صنعتی فراسان دانشگاه صنعتی شیراز و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: استفاده از ظرفیت‌های بخش دانشگاهی در شرایط موجود کمک موثری به رشد و ارتقاء بالندگی بخش صنعت می‌کند که امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه و با به کارگیری ظرفیت‌های موجود طرفین بتوانیم به این اهداف دست یابیم.  

این مطلب را هم ببینید
شیرخوارگان حسینی نذر قیام شدند/می توانیم پروژه‌های با پیشرفت ۷۰ درصد را تا پایان دولت افتتاح کنیم

وی  همچنین با اشاره به ظرفیت‌های استان فارس به ویژه در حوزه صنایع شیمیایی نفت گاز و پتروشیمی گفت: در این زمینه سازمان صنایع کوچک نیز از رشد و ارتقای این صنایع در استان حمایت می‌کند و ظرفیت‌های موجود را در شهرک‌های صنعتی برای توسعه این صنایع به کار خواهیم گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به صدور مجوز تاسیس ۶ شهرک صنعتی غیر دولتی در استان فارس گفت: از این تعداد ۲ شهرک صنعتی غیردولتی پروانه بهره‌برداری اخذ کردند و شهرک صنعتی فراسان نیز با توجه به وجود زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود در آن به زودی پروانه بهره‌برداری دریافت می‌کند. 

احد فتوحی افزود: از سرمایه‌گذاران برای ایجاد شهرک‌های صنعتی بخش خصوصی حمایت می‌شود و مجوزهای لازم توسط این شرکت صادر خواهد شد.

وی راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی خصوصی را گامی موثر در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و گفت: شهرک‌های صنعتی غیر دولتی و خصوصی از مزایای شهرک‌های صنعتی دولتی بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/ش

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب