رئیس پلیس شیراز:
سرقت ۹۳ درصد جرائم شیراز را شامل می‌شود
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

رئیس پلیس شیراز: سرقت ۹۳ درصد جرائم شیراز را شامل می‌شود

[ad_1] فرمانده انتظامي شهرستان شیراز گفت: ۹۳ درصد از جرايم در اين شهرستان مربوط به سرقت است. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس، سرهنگ دلاور القاصی‌مهر گفت: طي ۱۰ ماهه گذشته پليس شيراز موفق به كشف ۹۰ درصد از جرائم سرقت شده است. وی، از قاطعيت كاركنان انتظامي در برخورد با […]

[ad_1]

فرمانده انتظامي شهرستان شیراز گفت: ۹۳ درصد از جرايم در اين شهرستان مربوط به سرقت است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس، سرهنگ دلاور القاصی‌مهر گفت: طي ۱۰ ماهه گذشته پليس شيراز موفق به كشف ۹۰ درصد از جرائم سرقت شده است.

وی، از قاطعيت كاركنان انتظامي در برخورد با سارقان خبر داد و گفت: پيشگيري از وقوع جرم و كشف سرقت هاي صورت گرفته در سريع ترين زمان ممكن جزو برنامه هاي هميشگي پليس شيراز است .

القاصی‌مهر بيان كرد: ماموران انتظامي شهرستان شيراز در ۱۰ ماه منتهی به ابتدای بهمن امسال، موفق به دستگيري تعداد ۲۶۴ نفر سارق و كشف يك هزار و ۳۷۴ دستگاه خودرو مسروقه شده‌اند.

فرمانده انتظامي شهرستان شیراز با بيان اينكه اولويت اصلي پليس اين شهرستان، مبارزه با سرقت و كشف علمي جرم است، خاطر نشان كرد: اجراي طرح‌هاي مختلف انتظامي و اقدامات اطلاعاتي، تشديد گشت‌هاي خودرويي و نيز همراهي خوب مردم از عمده ترين دلايل افزايش كشفيات سرقت است .

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
رییس شورای شهر شیراز:برخی می‌خواهند از آب گل‌آلود سیل شیراز ماهی بگیرند!
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب