مدير كل ورزش و جوانان فارس :غيرعلمي بودن برخي پروژه هاي ورزشي آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبديل كرده است
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدير كل ورزش و جوانان فارس :غيرعلمي بودن برخي پروژه هاي ورزشي آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبديل كرده است

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با انتقاد از بی برنامگی در جانمایی و احداث پروژه های ورزشی در گذشته گفت: غیرعلمی بودن برخی پروژه های ورزشی درگذشته آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبدیل کرده است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با انتقاد از بی برنامگی در جانمایی و احداث پروژه های ورزشی در گذشته گفت: غیرعلمی بودن برخی پروژه های ورزشی درگذشته آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبدیل کرده است.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس :غیرعلمی بودن برخی پروژه های ورزشی آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبدیل کرده است

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدرعلی کامیاب که صبح چهارشنبه دهم بهمن در نشست تخصصی کارکنان فنی و مهندسی وزارت ورزش و جوانان سه استان فارس،کرمان و هرمزگان سخن می گفت،نقش دفاتر فنی ادارات کل دروزارت ورزش و جوانان را نقشی مهم و تاثیرگذارارزیابی کرد و افزود:اهمیت این نقش برلزوم ترسیم یک نگاه ویژه به این دفاترمی افزاید.
وی با اشاره به اعتبارات ورزش در حوزه عمرانی گفت:ظرفیت های خوب قانونی شرایط فعالیت عمرانی درحوزه ورزش و جوانان را با گذشته متفاوت کرده است.
کامیاب با بیان اینکه در گذشته یک اداره کل با افتتاح تنها یک پروژه عنوان دستگاه برتر رابه خود اختصاص می داد افزود:درسال جاری در فارس بیش از ۱۰۰ پروژه ورزشی احداث و به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بر لزوم تقویت نیروی انسانی متخصص در بدنه دفاتر فنی ادارات کل تاکید کرد و افزود:ما برای تامین منابع انسانی در دفاتر فنی با مشکل مواجه هستیم.
وی استخدام ۱۲۰ نفر درکل کشور برای پیوستن به وزارت ورزش و آنهم صرفا از جنس ورزش را ظرفیتی ناچیز برای ایجاد انگیزه در دفاتر فنی دانست و گفت:مرتفع شدن مشکل استخدام نیروهای شاغل دردفاترفنی ضمن ایجادانگیزه،بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع خواهد ساخت.
کامیاب امنیت خاطردرنیروی انسانی را پیش نیاز بهره وری ایده آل دانست و گفت:وضعیت حقوق ومعیشت بزرگترین دغدغه نیروی انسانی در دفاترفنی است.
وی با بیان اینکه وزارت ورزش میراث دار بسیاری از طرح های عمرانی نیمه تمام باقی مانده از دولت قبل بوده است افزود:حدود ۲۸۰ پروژه نیمه تمام ورزشی میراث دولت قبل بود که اکنون بیش از ۲۳۰ پروژه آن به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس درکناراین تعداد پروزه به بهره برداری رسیده ،بیش از ۲۳۰پروژه ورزشی دیگر نیز در چهار سال گذشته در استان فارس احداث و به بهره برداری رسیده است.
کامیاب با بیان اینکه برنامه محوری اصل زیر بنایی برای احداث یک پروژه ورزشی است افزود:در دوره گذشته یک نماینده برای کسب رای دریک روستا با جمعیت زیر ۱۰۰۰ نفر کلنگ احداث یک سالن ورزشی را به زمین می زد که به هیچ عنوان توجیه نداشت.
وی خواستار تجدید نظردراحداث اینگونه پروژه ها شد وگفت:غیرعلمی بودن برخی پروژه های ورزشی در گذشته آنها را به انبارعلوفه در روستاها تبدیل کرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس یکی ازمعضلات ادارات ورزش و جوانان در حوزه عمرانی را ناکارا بودن اینگونه سالن ها عنوان کرد و افزود:برخی از اینگونه سالن ها را هیچ کس حتی به صورت رایگان هم تحویل نمی گیرد!
کامیاب ساخت بیش از ۶۰ پروژه ورزشی از این دست در استان فارس را هدر دادن بیت المال دانست و گفت:متاسفانه ساخت و تکمیل این پروژه ها حزو کارهای خوب یک مدیرکل مانند من محسوب می شود.
وی در بخش دیگری از صحبت هایش با تقدیر از حضور خیرین در حوزه ورزش نیز گفت:حضور این گونه انسان ها یک اتفاق خوب در ورزش کشور محسوب می شود.
کامیاب به افتتاح سالن روستای بلغان شهرستان جویم با اعتبار ۵ میلیارد تومان توسط خیری بنام حسن پور در یک ماه ونیم پیش اشاره کرد وگفت:ظرفیت خیرین در فارس ظرفیتی قابل اتکا و خوب محسوب می شود.
گفتنی است که در فارس ۶۰ خیر ورزش یار حضور دارد که درچند سال گذشته بیش از ۱۵۰میلیاردتومان در حوزه ورزش هزینه کرده اند.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
دور چهارم مسابقات شطرنج قهرمانی فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب