کشف ۹۰ درصد خودرو‌های مسروقه در شیراز
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

کشف ۹۰ درصد خودرو‌های مسروقه در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز گفت: طی ۱۰ ماهه گذشته پلیس شیراز موفق به کشف ۹۰ درصد سرقت خودرو شده است. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه ۹۳ درصد از جرایم در این شهرستان مربوط به سرقت خودرو است، گفت: طی ۱۰ ماهه […]

فرمانده انتظامی شیراز گفت: طی ۱۰ ماهه گذشته پلیس شیراز موفق به کشف ۹۰ درصد سرقت خودرو شده است.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه ۹۳ درصد از جرایم در این شهرستان مربوط به سرقت خودرو است، گفت: طی ۱۰ ماهه گذشته پلیس شیراز موفق به کشف ۹۰ درصد این نوع جرم شده است.

سرهنگ القاصی مهر بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز در ۱۰ ماه اول سال جاری موفق به دستگیری تعداد ۲۶۴ نفر سارق و کشف یک هزار و ۳۷۴ دستگاه خودرو مسروقه شده اند.

وی، با اشاره به قاطعیت کارکنان انتظامی در برخورد با سارقان، گفت: پیشگیری از وقوع جرم و کشف سرقت‌های صورت گرفته در سریع‌ترین زمان ممکن جزو برنامه‌های همیشگی پلیس شیراز است.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه اولویت اصلی پلیس این شهرستان، مبارزه با سرقت و کشف علمی جرم است، ادامه داد: اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و اقدامات اطلاعاتی، تشدید گشت‌های خودرویی و نیز همراهی خوب مردم از عمده‌ترین دلایل افزایش کشفیات سرقت است.

انتهای پیام/چ

کشف خودرو‌های مسروقه و دستگیری سارقان در شیراز

این مطلب را هم ببینید
توزیع ۹۰ بسته غذایی در شهر خوزی بخش وراوی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب