مدير مؤسسه فرهنگي و توانبخشي ايثار فارس:
افتتاح مركز ارتوپد فني ايثار فارس در ایام دهه فجر
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدير مؤسسه فرهنگي و توانبخشي ايثار فارس: افتتاح مركز ارتوپد فني ايثار فارس در ایام دهه فجر

[ad_1] مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس از افتتاح رسمي مركز ارتوپد فني اين مؤسسه در دهه فجر خبر داد و گفت: با راه‌اندازي اين مركز، ايثارگران فارس نيازي به مراجعه خارج از استان براي ساخت اندام‌هاي مصنوعي ندارند . به گزارش ايسنا منطقه فارس، عباس نعمت‌اللهي يكشنبه ٧ بهمن در يك كنفرانس […]

[ad_1]

مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس از افتتاح رسمي مركز ارتوپد فني اين مؤسسه در دهه فجر خبر داد و گفت: با راه‌اندازي اين مركز، ايثارگران فارس نيازي به مراجعه خارج از استان براي ساخت اندام‌هاي مصنوعي ندارند .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، عباس نعمت‌اللهي يكشنبه ٧ بهمن در يك كنفرانس خبري با بيان اينكه اين مؤسسه غيردولتي و خودگردان است، عنوان كرد: مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار به عنوان يك بازوي اجرايي با هدف ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در كنار بنياد شهيد به ارائه خدمات پيش‌بيني شده مي‌پردازد .

وي با تصريح بر اينكه خدماتي كه اين مؤسسه به جامعه ايثارگران ارائه مي‌كند پاسخگوي از خودگذشتگي اين قشر از جامعه نيست، افزود: براي اداره اين مؤسسه هيچ اعتباري از دولت گرفته نمي‌شود و كارمندان آن نيز از دولت حقوقي دريافت نمي‌كنند .

مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس تاكيد كرد كه اين مؤسسه به دنبال كسب سود نيست و  فعاليت‌هاي خود را در راستاي مديريت و خود گردان كردن مؤسسه هدايت كرده است .

نعمت‌اللهي با بيان اينكه اين مؤسسه در ميان شعبات استاني يكي از بزرگترين مؤسسات كشور است، عنوان كرد: مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس مجهز به سالن جلسات، سالن سرپوشيده توپي، استخر، سونا و بدنسازي، مجموعه اقامتي با ٤٦ سوييت و مجموعه توانبخشي(ارتوپد فني و فيزيوتراپي) است .

وي با تاكيد بر اين نكته كه اولويت ارائه خدمات در اين مؤسسه ابتدا با ايثارگران و سپس متقاضيان آزاد است، گفت: مركز فيزيوتراپي اين مؤسسه از بهترين مراكز جنوب و جنوب غرب كشور محسوب مي‌شود .

مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس ادامه داد: در بحث خودگردان بودن مؤسسه يك چارچوب قانوني وجود دارد و براساس آن فضاي آزاد با بخش خصوصي طبق دستورالعمل‌ها به اشتراك گذاشته مي‌شود .

نعمت‌اللهي با تصريح بر اينكه تاكنون يك ريال به عنوان سود از درآمدهاي حاصل از اين مؤسسه به خزانه بنياد شهيد واريز نشده است، اظهار كرد: درآمدها صرف زيرساخت‌هاي فرهنگي، ورزشي و توانبخشي شهرستان‌ها و ديگر ايثارگران مي‌شود .

وي همچنين اعلام كرد كه در حال برنامه‌ريزي براي پذيرش و نگهداري ايثارگران ٧٠ درصد به بالا به مدت يك هفته تا پايان امسال در اماكن اقامتي اين مركز هستيم .

مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس ادامه داد: هيچ محدوديتي براي استفاده ايثارگران و خانواده‌هاي آنها از مجموعه‌هاي ورزشي اين مؤسسه وجود ندارد .

نعمت‌اللهي با بيان اينكه تمام اندام‌هاي مصنوعي كه امكان توليد آنها در حال حاضر در كشور  وجود دارد، در اين مركز ساخته مي‌شود، خاطرنشان كرد: همه تخصص‌هاي فيزيوتراپي و ارتوپد فني در اين مركز به ايثارگران ارائه مي‌شود .

وي يادآور شد: نزديك به هفت هزار ايثارگر از ابتداي امسال تاكنون از مجموعه ورزشي مركز فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس به ويژه استخر و سالن چندمنظوره بدون هيچ محدوديتي استفاده كرده‌اند .

مدير مؤسسه فرهنگي، ورزشي و توانبخشي ايثار فارس همچنين در واكنش به انتشار فيلمي در فضاي مجازي مبني بر واگذاري بخشي از باغ جنت به شهرداري گفت: همه فعاليت‌هاي اين مركز شفاف است و واگذاري بخشي از باغ به شهرداري هم مربوط به ٢٥ سال گذشته است و با تفكيك آن شهركي به نام ايثار ايجاد شد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
رقابت های دو کوهستان قهرمانی کشور در سپیدان

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب