لغو مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر شیراز
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

لغو مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر شیراز

هجدهمین جشنواره فیلم فجر بدون مراسم افتتاحیه به استقبال اکران فیلم‌ها خواهد رفت. به گزارش خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت: با توجه به آماده نشدن نسخه‌های درخواستی فیلم‌های مورد نظر برای افتتاحیه، این مراسم که قرار بود ساعت ۱۸ روز پنج شنبه […]

هجدهمین جشنواره فیلم فجر بدون مراسم افتتاحیه به استقبال اکران فیلم‌ها خواهد رفت.

لغو مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر شیراز

به گزارش خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت: با توجه به آماده نشدن نسخه‌های درخواستی فیلم‌های مورد نظر برای افتتاحیه، این مراسم که قرار بود ساعت ۱۸ روز پنج شنبه یازدهم بهمن در هنر شهر آفتاب برگزار شود لغو و اکران فیلم‌ها طبق جدول اعلامی از روز ۱۲ بهمن برگزار می‌شود.

وی افزود: بدیهی است در طول جشنواره و مشکلات تامین فیلم‌ها، ممکن است در این دوره تغییراتی در جدول اکران فیلم‌ها بوجود آید که در این صورت اطلاع رسانی خواهد شد.

محسن خباز اضافه کرد: ستاد برگزاری هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز می‌کوشد جشن پایانی این جشنواره را با اعلام بهترین فیلم از نگاه مخاطبان شیرازی و تقدیر از رسانه برتر در اطلاع رسانی جشنواره برگزار کند.

هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن در تالار حافظ، پردیس گلستان و مجتمع سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/چ

مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر شیراز لغو شد

این مطلب را هم ببینید
معدوم سازی بیش از ۱۰۰۰ کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیربهداشتی در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب