مديركل ورزش و جوانان فارس خبرداد:
اجراي ٧٠٠ برنامه ورزشي در ایام دهه فجر در فارس
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

مديركل ورزش و جوانان فارس خبرداد: اجراي ٧٠٠ برنامه ورزشي در ایام دهه فجر در فارس

[ad_1] مديركل ورزش و جوانان فارس با اشاره به افتتاح ٤٥ پروژه ورزشي در ايام دهه فجر، خاطرنشان كرد: اجراي ٧٠٠ برنامه ورزشي نيز در سراسر فارس در دستور كار قرار گرفته است . به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدرعلي كامياب بعدازظهر يكشنبه ٧ بهمن در شوراي ورزش فارس استان فارس، با بيان اينكه ورزش […]

[ad_1]

مديركل ورزش و جوانان فارس با اشاره به افتتاح ٤٥ پروژه ورزشي در ايام دهه فجر، خاطرنشان كرد: اجراي ٧٠٠ برنامه ورزشي نيز در سراسر فارس در دستور كار قرار گرفته است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدرعلي كامياب بعدازظهر يكشنبه ٧ بهمن در شوراي ورزش فارس استان فارس، با بيان اينكه ورزش فارس در چهل سالگي انقلاب كارنامه خوبي را از خود به جاي گذاشته است، افزود: علي‌رغم كاستي‌هاي زياد اما امروز حتي در دورترين نقاط فارس حداقل امكانات ورزشي وجود دارد.

وي از برگزاري دو همايش بزرگ پياده‌روي خانوادگي همزمان با آغاز دهه فجر در شهرستان مرودشت و كلانشهر شيراز خبر داد و گفت: پخش زنده اين مراسم از شبكه پنج فارس و سه سيماي ملي انجام خواهد شد .

مديركل ورزش و جوانان فارس همچنين از بهره‌برداري چند خانه جوان در ايام دهه فجر خبر داد و گفت: شش خانه جوان در دست احداث است كه نهايتا تا پايان امسال همه آنها تكميل مي‌شود و  ٤٥ خانه ورزش روستايي در روستاهاي كم جمعيت امسال به بهره‌برداري مي‌رسد .

كامياب ادامه داد: برگزاري جشنواره‌هاي بومي و محلي متنوعي در دستور كار قرار گرفته و وزارت ورزش نيز اعتبارات خاصي را براي آن پيش‌بيني كرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنين از ميزباني اين استان در برگزاري دو رويداد ملي اسكي قهرماني و اسكي نخبگان برتر در رده سني ١٠ تا ١٤ سال خبر داد و خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها از روز هشتم بهمن در پیست بین المللی اسکی پولادکف شهرستان سپیدان برگزار می‌‌شود.

کامیاب با یادآوری اینکه فارس می‌توان میزبان رقابت‌های ورزشی در سطح بین المللی باشد، گفت: امروز در ایجاد فضاهای ورزشی تلاش کرده‌ایم که عدالت در توزیع امکانات را رعایت کنیم.

رئيس هيئت كاراته فارس نيز از برگزاري رويداد بين‌المللي كاراته خبر داد و در اين باره گفت: فارس ميزبان رويداد بين‌المللي كاراته از ٣٠ بهمن تا سوم اسفند در دو بخش مردان و زنان با حضور ورزشكاراني از ١٠ كشور خواهد بود .

مباركي يادآور شد: در حاشيه اين رويداد كلاس مربيگري بين‌المللي با حضور مربيان خارجي برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
ورزشکار شیرازی، قهرمان پینگ پنگ جهانی

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب