شیراز ، میزبان سومین همایش ائمه جمعه فارس
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

شیراز ، میزبان سومین همایش ائمه جمعه فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: هدف از برگزاری این همایش یک روزه، برنامه ریزی برای برگزاری جشن‌های چهل سالگی انقلاب است.حجت الاسلام ملک مکان افزود: در این همایش، رویکرد ائمه جمعه تبیین و بر افزایش تعامل میان ائمه جمعه و […]

سومین همایش ائمه جمعه فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: هدف از برگزاری این همایش یک روزه، برنامه ریزی برای برگزاری جشن‌های چهل سالگی انقلاب است.
حجت الاسلام ملک مکان افزود: در این همایش، رویکرد ائمه جمعه تبیین و بر افزایش تعامل میان ائمه جمعه و مدیران اجرایی استان تاکید شد.
آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: متناسب با شرایط امروز انقلاب اسلامی، باید بدنه حوزه و روحانیت را بسازیم.
رحیمی استاندار فارس نیز گفت: ائمه جمعه همواره نقد منصفانه داشته اند و به بیان مطالبات مردم می‌پردازند که این نقد‌ها راهگشا و مکمل تلاش مسئولان است.
 وی اعلام کرد: دشمنان انقلاب اسلامی بار‌ها گفته اند که ملت ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن نخواهند گرفت، اما اتحاد مردم و مسئولان در کنار جامعه روحانیت،  این آرزوی دشمنان را نقش بر آب کرد .
هم اکنون ۷۶ نهاد نماز جمعه در ۲۹ شهرستان استان فارس فعالیت می‌کنند.

این مطلب را هم ببینید
برد فجر شهید سپاسی مقابل کارون اروند خرمشهر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب