بهره‌برداری از سیلوی گندم اقلید تا سال آینده
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

بهره‌برداری از سیلوی گندم اقلید تا سال آینده

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی فلزی گندم و نیز کارخانه آرد والسی این شهرستان تا سال آینده به بهره برداری می رسد.محمدعلی قادری افزود: این سیلو گنجایش ذخیره ۳۰ هزار تن گندم دارد و با افتتاح آن، مشکل کمبود انبار ذخیره […]

بهره‌برداری از سیلوی گندم و کارخانه آرد والسی اقلیدبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی فلزی گندم و نیز کارخانه آرد والسی این شهرستان تا سال آینده به بهره برداری می رسد.
محمدعلی قادری افزود: این سیلو گنجایش ذخیره ۳۰ هزار تن گندم دارد و با افتتاح آن، مشکل کمبود انبار ذخیره گندم در این شهرستان برطرف می شود.
رئیس اداره غله اقلید از تولید سالانه بیش از ۷۰ هزار تن گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: اقلید رتبه سوم تولید گندم در استان فارس را دارد و کیفیت و گندم‌های تولید شده در سطح این شهرستان، علاوه بر ذخیره‌سازی در انبار مکانیزه اقلید به دیگر سیلوها و کارخانه‌های آرد استان نیز حمل می‌شود.
وی گفت: از ابتدای سال آینده با بهره برداری از کارخانه آرد والسی، علاوه بر تأمین آرد موردنیاز شهرستان‌های شمال فارس، برای دیگر نقاط کشور نیز ارسال می شود.
رئیس اداره غله شهرستان اقلید افزود: با آغاز فعالیت این کارخانه علاوه بر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ، زمینه راه‌اندازی واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی و صنفی وابسته به آن ازجمله کیک و کلوچه نیز فراهم می‌شود که اشتغال‌زایی بیشتری را به وجود می‌آورد.
قادری گفت: با ظرفیت موجود انبار مکانیزه، میزان ذخیره‌سازی گندم در سطح شهرستان به ۶۰ هزار تن افزایش می یابد و کارخانه آرد اقلید مشکلی در زمینه تأمین گندم مورد نیاز خود نخواهد داشت .

این مطلب را هم ببینید
شورای تخصصی تولید سینمای جوانان فارس معرفی شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب