کاهش استفاده از منابع آبی با نگاه علمی به کشاورزی
چهارشنبه 30 ژانویه 2019 2 سال قبل

کاهش استفاده از منابع آبی با نگاه علمی به کشاورزی

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، استاندار فارس در جلسه شورای حفاظت منابع استان با بیان اینکه برنامه بد بهتر از بی برنامگی است، گفت: داشتن برنامه مشخص در حوزه آب سبب خواهد شد تا نتایج کار‌ها و تصمیمات پس از گذشت زمان مشخص و به مدیریت منابع آب […]

کاهش استفاده از منابع آبی با نگاه علمی به کشاورزیبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، استاندار فارس در جلسه شورای حفاظت منابع استان با بیان اینکه برنامه بد بهتر از بی برنامگی است، گفت: داشتن برنامه مشخص در حوزه آب سبب خواهد شد تا نتایج کار‌ها و تصمیمات پس از گذشت زمان مشخص و به مدیریت منابع آب کمک شود.

رحیمی افزود: حجم آب ورودی به مخازن زیرزمینی بیشتر از میزان برداشت و مصرفمان است که باید برای این موضوع برنامه ریزی کنیم.
وی تصریح کرد: جای خلاقیت‌های علمی خالی است و با صرف آب‌های کمتر هم می‌توان همین مقدار محصولات کشاورزی هم در استان تولید کرد که برای تحقق آن نیازمند علمی شدن کشاورزی در استان هستیم و در این راه باید از ظرفیت دانشجویان دانشگاه‌های استان استفاده کرد.

در این نشست مصوب شد ۱۵ میلیون متر مکعب آب از سد ملاصدرا برای سد درودزن به منظور ارتقای کیفیت آب شرب مرودشت، شیراز و روستا‌های اطراف آزادسازی شود.

این مطلب را هم ببینید
عنوان چهارم نماینده فارس در لیگ فوتبال رومیز ایران
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب