حمایت از محصولات داخلی با معرفی کالا‌های ایرانی
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

حمایت از محصولات داخلی با معرفی کالا‌های ایرانی

نماینده مردم شیراز در مجلس مطرح کرد؛نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه و معرفی کالای ایرانی به شرکت‌های خارجی راه‌ های حمایت از محصولات داخلی است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه صنعت، سنگ، معدن و ماشین […]

نماینده مردم شیراز در مجلس مطرح کرد؛نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه و معرفی کالای ایرانی به شرکت‌های خارجی راه‌ های حمایت از محصولات داخلی است.

حمایت از محصولات داخلی با معرفی کالا‌های ایرانیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه صنعت، سنگ، معدن و ماشین آلات وابسته، ماشین آلات راهسازی، معدنی و عمرانی، رنگ، رزین و صنایع وابسته در شیراز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاورد مختلف و غیرقابل انکاری داشته است، بیان کرد: در عرصه بین الملل و با تلاش‌های خصمانه دشمنان ملت ایران، حوادث نامناسبی برای کشور روی داده که با تکیه بر توان تولید داخلی توانسته‌ایم راه‌های جدیدی در عرصه‌های جهانی برای تولیدات ایرانی ایجاد کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: نه تنها باید به فکر جذب سرمایه‌گذاران جدید بود بلکه باید با حفظ سرمایه گذاری‌هایی که در استان انجام شده، شرکت‌ هایی را که به بهسازی نیاز دارند مورد حمایت قرار دهیم.

گفتنی است، هشتمین دوره از نمایشگاه‌های بین المللی صنعت، سنگ، معدن و ماشین آلات وابسته، ماشین آلات راهسازی، معدنی و عمرانی، رنگ، رزین و صنایع وابسته و لاستیک، پلاستیک و ماشین‌آلات وابسته تا ۱۳ بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان  برپا است.
انتهای پیام/ت

معرفی کالای ایرانی به شرکت‌های خارجی در حمایت از محصولات داخلی

این مطلب را هم ببینید
برگزاری اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب